ظریف به‌علت کمر درد این هفته به مجلس نمی‌آید

ایران > سیاست‌خارجی– ممتازنیوز:
معاون پارلمانی وزارت امور خارجه با اعلام اینکه محمدجواد ظریف به‌علت کمر درد این هفته به کمیسیون امنیت ملی نمی‌آید، گفت: قرار است که عراقچی و تخت روانچی در نشست امروز این کمیسیون حاضر شوند.

حسن قشقاوی در گفت‌وگو با خانه ملت با اشاره به تشدید کمر درد محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، گفت: ظریف بعد از بازگشت از مذاکرات ژنو به دستور پزشک معالج یک هفته استراحت مطلق دارد، از این رو در این یک هفته وی برنامه‌های خود را به تعویق انداخته است.

وی از حضور نیافتن محمدجواد ظریف در نشست این هفته کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس به‌علت تشدید بیماری خبر داد و افزود:‌ بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده امروز من به‌همراه سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین‌المللی و مجید تخت روانچی معاون اروپا و آمریکا در نشست امروز کمیسیون حاضر می‌شویم.

معاون پارلمانی وزارت امور خارجه، دربارهٔ محورها و دلایل دو سؤال نمایندگان مجلس از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، توضیح داد: این سؤالات نمایندگان تنها مربوط به سفر رئیس‌جمهور به نیویورک آمریکا است و هیچ ارتباطی با مذاکرات هسته‌ای ژنو ندارد، از طرف دیگر امروز به سؤال‌کنندگان اطلاع دادیم که ظریف این هفته قادر به حضور در مجلس برای پاسخگویی به سؤالات نیست.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ