عابر پیاده عامل حادثه اتوبان یاسینی

عابر پیاده عامل حادثه اتوبان یاسینی

عابر پیاده عامل حادثه اتوبان یاسینی

ممتازنیوز: رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن تشریح حادثه تصادف شب گذشته در اتوبان شهید یاسینی، اعلام کرد: این حادثه به علت عبور عابر پیاده از عرض اتوبان رخ داد.

سرهنگ اسماعیلی در تشریح خبر تصادف شب گذشته در اتوبان شهید یاسینی، گفت: در ساعت ۲۲ شب گذشته بر اثر عبور یک عابر پیاده از عرض بزرگراه در روبروی ترمینال شرق، این حادثه رخ داد.
وی با بیان اینکه یک دستگاه اتوبوس مسافربری و یک دستگاه کامیون برای عدم برخورد با عابر پیاده‌ای که از عرض خیابان حرکت می‌کرد، از مسیر منحرف شدند، گفت: کامیون پس از برخورد با گاردریل متوقف که عابر پیاده نیز دچار مصدومیت شد.
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه حال عمومی عابر پیاده مساعد گزارش شده است، گفت: این فرد توسط عوامل اورژانس تهران به بیمارستان منتقل شد.
اسماعیلی با بیان اینکه برخورد کامیون با گاردریل، موجب نشت و جاری شدن گازوئیل در سطح بزرگراه شد، گفت: بلافاصله آتش‌نشانان به محل حادثه فرا خوانده شده و پس از ایمن‌سازی محیط، محل را ترک کردند.
وی در پایان رخداد هرگونه تصادف زنجیره‌ای در اتوبان یاسینی را رد کرد و گفت: با توجه به این که پلیس مرجع اعلام رخداد تصادف است اطلاعات ما به طور قطع نشان می‌دهد هیچ تصادف زنجیره‌ای در این اتوبان رخ نداده است.
همچنین رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس‌راه کشور از برخورد یک دستگاه اتوبوس اسکانیا با کامیون بنز و مرگ دو تن خبر داد.
سرهنگ رضا سلبی در تشریح مهمترین تصادفات شبانه‌روز گذشته در جاده‌های کشور به برخورد یک دستگاه اتوبوس اسکانیا با کامیون بنز در کیلومتر ۱۸۰ زابل به زاهدان اشاره کرد و گفت: این حادثه که در ساعت ۵:۳۰ صبح دوشنبه رخ داد، مرگ دو تن و مجروحیت دو تن دیگر را به همراه داشت.
سلبی افزود: بررسی‌ها نشان داد انحراف به چپ از جانب راننده اتوبوس اسکانیا، علت بروز این حادثه بود.


پرشین خودرو | RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ