عاقبت این خانم متاهل که از رابطه نامشروع بچه دار شد

مایکل باربر بعد از انکه فهمید همسرش به او خیانت کرده و فرزند دخترش نیز حاصل روابط نامشروع او می باشد همسر و دخترش را کشت و به اعدام محکوم شد.به گزارش پارس ناز باربر به جرم خفه کردن همسرش و کشتن دختر شش ساله‌اش محکوم به قصاص شده است. وی این اقدام را پس از آنکه متوجه شد دختری را که بزرگ کرده ، فرزند واقعی خودش نیست انجام داد.

www.parsnaz.ir - عاقبت این خانم متاهل که از رابطه نامشروع بچه دار شد
پس از آنکه باربر متوجه شد همسرش به او خیانت کرده و با مردی از ایالت تگزاس رابطه داشته، با عصبانیت، دستان همسر ۴۳ ساله‌اش را بست و او را با کابل کامپیوتر خفه کرد و بدن بیجان وی را بر روی رختخواب انداخت. سپس باربر ۵۵ ساله، سعی کرد دختر شش ساله‌اش را نیز خفه کند، اما وقتی با مقاومت وی مواجه شد، سر او را ۲۰ بار به میله تخت کوبید تا اینکه جمجمه‌اش متلاشی شد.
www.parsnaz.ir - عاقبت این خانم متاهل که از رابطه نامشروع بچه دار شد

به گزارش پارس ناز به نقل از هوفینگتون پست این جنایت مخوف تنها ۸ روز پس از گرفتن نتیجه آزمایش تست پدری به دست آمد که باربر متوجه شد دختری که بزرگ کرده بوده، از گوشت و خون او نبوده است. او پس از گرفتن این آزمایش، به فکر انتقام بود و پلیس هنگامی که او در راه تگزاس بود تا مردی که با همسرش رابطه داشته را بکشد، دستگیر کرد.

www.parsnaz.ir - عاقبت این خانم متاهل که از رابطه نامشروع بچه دار شد

گفتنی است باربر از سوی دادگاه کالیفرنیا به اعدام محکوم شده اما مجازات اعدام در کالیفرنیا یک موضوع بحث‌ برانگیز است و قرار است در یک رای‌گیری با حبس دائم بدون آزادی مشروط جایگزین گردد.

  این مادر در خواب تلخ ترین حادثه زندگی اش رقم خورد + عکس
  زوجی به خاطره داشتن رابطه جنسی در تاکسی متهم شدند
  زن و مردی به علت رابطه جنسی در اتوبوس محکوم شدند


پارس ناز بزرگترین مرجع سایت تفریحی و سرگرمی فارسی زبانان جهان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ