عامل جنایت خیابان مدنی دستگیر شد

به گزارش ممتازنیوز، حوالی ظهر دیروز مرد جوانی که یک قبضه نیمچه قمه در دست داشت به طرز جنون آمیزی به سوی رهگذران در خیابان مدنی حمله ور شد و تعدادی از عابران را مجروح کرد. مرد ناشناس که به گفته شاهدان ماجرا حالت عادی نداشت در فاصله ۷۰۰ متری ۹ نفر را هدف ضربه های قمه قرار داد و بلافاصله از محل گریخت.
پس از اعلام این موضوع به پلیس ، تیمی از ماموران کلانتری خود را به محل حادثه رساندند و در نخستین گام با کمک امدادگران اورژانس مجروحان را به بیمارستان انتقال دادند.
در حالی که تحقیقات در این رابطه ادامه داشت یکی از مجروحان مرد بر اثر شدت جراحان جان سپرد. با مرگ این مرد ۳۰ ساله موضوع به شهریاری بازپرس ویژه قتل تهران اطلاع داده شد و او به تیم جنائی دستور داد تحقیقات گسترده ای را برای شناسائی فاتل فراری آغاز کنند.
با توجه به حساسیت ماجرا سردار حسین ساجدی نیا – فرمانده انتظامی تهران بزرگ به تیمی از ماموران پلیس آگاهی ، امنیت و پیشگیری ماموریت داد با تجسس های گسترده عاملان این جنایت را دستگیر کنند.
سرانجام شامگاه دیروز متهم در شهر قم شناسایی و دستگیر شد. مرد قمه به دست پس از دستگیری به تهران منتقل و تحت بازجوئی های تخصصی قرار گرفت.
دادستانی تهران نیز با تائید این خبر اعلام کرد پرونده مرد جنایتکار به صورت ویژه در دادسرا رسیدگی و به دادگاه فرستاده خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *