عباس ترابیان: می توانستیم اسپانیا را ببریم

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از ورزش ۳ در تاریخ شنبه ۱۳م آبان ،

عباس ترابیان درباره تساوی تیم ملی فوتسال ایران در اولین بازی جام جهانی تایلند برابر اسپانیا، مطرح نمود: ما همیشه در سال های اخیر نتایج قابل قبولی را برابر اسپانیا کسب نموده ایم و امروز هم یکی از بهترین بازی هایمان را مقابل بهترین تیم جهان به نمایش گذاشتیم و به اعتقادم تساوی نتیجه عادلانه ای بود.

وی ادامه داد:اسپانیا در نیمه اول بهتر از ما بود اما در نیمه دوم خودمان را پیدا نمودیم. اسپانیا در نیمه اول روی اتفاق، دو گل زد اما بازیکنانمان در نیمه دوم با صحبت هایی که در رختکن شده بود، شجاعانه بازی نمودند. از طرفی شادابی و نشاط جوانی تیم سبب شد اسپانیا کم بیاورد و دیدید که این تیم در نیمه دوم به زانو درآمد.

رئیس کمیته فوتسال همچنین با اشاره به اینکه ایران می توانست با پیروزی از زمین خارج شود، به ایسنا گفت: اگر توپی که حسن زاده در دقیقه های پایانی به تیر زد، گل می شد الآن پیروز بازی بودیم اما این نتیجه، آغاز خوبی برای ایران است. به هر حال وقتی که ۴۳ درصد از مردم سراسر در یک نظر سنجی ایران را به عنوان قهرمان جام جهانی انتخاب می نمایند، نشان از فهم بالای آن هاست چرا که ما امروز نشان دادیم می توانیم به این مهم دست یابیم.

ترابیان در پایان نیز با بیان اینکه مسئولان فیفا پس از اتمام بازی به طرفش آمدند و تبریک گفتند، بیان نمود: تبریک مسئولان فیفا را نپذیرفتم و به آن ها گفتم که این تبریک را باید به اسپانیایی ها بگویید، چون آن ها در این بازی از شکست گریختند.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *