عبور از چراغ قرمز و برخورد با پراید

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 عبور از چراغ قرمز و برخورد با پراید

عبور از چراغ قرمز و برخورد با پراید

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از وقوع تصادف یک موتورسیکلت با خودروی پراید به دنبال عبور موتورسیکلت از چراغ قرمز خبر داد.

به گزارش ممتازنیوز، سرهنگ عین‌الله جهانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: یک مورد حادثه تصادف جرحی به آدرس – تقاطع خیابان انقلاب – تقاطع فلسطین رخ داد که علت آن عبور از چراغ قرمز توسط راکب موتورسیکلت و برخورد با خودرو پراید بوده است که منجر به مجروحیت راکب موتورسیکلت و راننده پراید شد.
رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ به موتورسواران توصیه کرد: موتورسواران باید بدانند که عبور از چراغ قرمز جزو مرگبارترین حالت‌های تصادفات برای این گروه از وسایل نقلیه است زیرا رانندگان مسیر مجاز برای عبور از چراغ قرمز حتی تندتر نیز می‌رانند و چنانچه راکب موتورسوار از کلاه ایمنی نیز استفاده نکرده باشد، علاوه بر شکستگی‌های اعضای تحتانی بدن، از ناحیه سر نیز دچار آسیب شدید شده که تاثیرات آن تا سالیان سال گریبانگیر آنها و خانواده‌هایشان می‌شود.
وی همچنین به ایسنا گفت: با توجه به اینکه تقاطع از پتانسیل زیادی در تصادفات برخوردار هستند، لازم است همواره رانندگان با این پیش فرض وارد تقاطع شوند که ممکن است عابرین و یا موتورسواران از چراغ قرمز خود تخطی کنند و وارد تقاطع شوند. از این رو اگر چراغ مسیر حرکت ما حتی سبز نیز باشد، باید با احتیاط بیشتری برانیم.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *