عبور بند با آمریکایی از آبشار نیا گارا!!!

یک بند باز آمریکایی توانست در مقابل چشمان حیرت‌زده هزاران تماشاگر از عرض آبشار نیاگارا عبور کند. این بند باز ۳۳ ساله، موفق شد زیر فشار شدید آبی که از آبشار نیاگارا سرازیر می‌شد، در عرض ۳۰ دقیقه از روی۵۵۰ متر طناب عبور کند و خود را به طرف دیگر آبشار برساند. “نیک والدانا” ۵۵۰ متر روی آبشار نیاگارا بند بازی کرد و از آمریکا به کانادا رفت. برنامه بندبازی نیک به صورت مستقیم از شبکه تلویزیونی ای.بی.سی پخش می شد و وی در تمام این مدت با گوشی با پدرش که در کنار آبشار بود صحبت می‌کرد.

به نقل از شبکه‌خبری بی بی سی “نیک والدنا” ۳۳ ساله، اولین فردی است که عرض آبشار نیاگارا را با راه‌رفتن روی بند عبور کرده است. وی مسیر ۵۵۰ متری عرض این آبشار را روی یک طناب ۶۱ میلیمتری راه رفت و همه را حیرت‌زده کرد. نیک والندا اولین فردی است که روی قسمت خروشان آبشار نیاگارا به بند بازی پرداخته و فاصله بین امریکا و کانادا را از این طریق در مدت نیم ساعت طی کرد در حالیکه عده بسیار زیادی در انتهای مسیر به تشویق او نشسته و منتظرش بودند. علاوه بر خطرناک بودن این اقدام از سوی نیک والندا، او با خطرات جانبی دیگری مثل باد و مه شدید نیز مواجه بود.

آبشار نیاگارا میان ایالت نیویورک در آمریکا و جنوب استان آنتاریو در کانادا قرار دارد. گفته می شود بدل کاری و اقدامات حیرت‌آور در خانواده آقای والندا ریشه داشته است. بدل کاری در این خانواده از هفت نسل قبل شروع شده و آنها به “والنداهای پرنده” شهرت پیدا کردند. خانواده “نیک والدنا” به مدت بیش از ۲۰۰ سال نمایش های بدل کاری انجام داده اند که در پی آن دو عضو این خانواده‌ بر اثر سقوط جان خود را از دست داده‌اند. نیک والندا پس از بدست آوردن این موفقیت گفت: داشتن تمرکز و آموزش دو عامل موثر در کسب این پیروزی بوده است …

[تصویر:  04.jpg]
[تصویر:  06.jpg]
[تصویر:  09.jpg]
[تصویر:  11.jpg]
[تصویر:  12.jpg]
[تصویر:  16.jpg]
[تصویر:  20.jpg]
انجمن های تخصصی فلش خور – تمامی انجمن‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ