عجیب ترین مسابقه های دنیا +تصاویر

این مسابقات عجیب در نقاط مختلف جهان در حال برگزاری است و تعداد بسیار زیادی از مردم این منطقه ها نیز در آن شرکت می کنند

در سرتاسر دنیا مسابقه های ورزشی بسیار زیادی در حال برگزاری است اما در بین آن ها چند مسابقه وجود دارد که واقعا غیر معمول و عجیب است.

این مسابقات عجیب در نقاط مختلف جهان در حال برگزاری است و تعداد بسیار زیادی از مردم این منطقه ها نیز در آن شرکت می کنند. در ادامه به این مسابقات  می پردازیم.

کرم یابی:

در یکی از مناطق انگلستان مسابقه ای وجود دارد که در آن شرکت کننده ها باید به دنبال کرم بگردند. در این مسابقه شرکت کننده ها ۳۰ دقیقه مهلت دارند تا هر چقدر که می توانند کرم پیدا کنند و آن ها را در یک مکان مخصوص قرار دهد. شاید در ایتدا سخت به نظر برسد اما افرادی هستند که در کرم یابی مهارت دارند و گاهی اوقات تا بیش از ۲۰۰ کرم پیدا می کنند.

شلیک نخود:

یکی از تفریحات دوران بچگی ما شلیک کردن نخود و یا کاغذ با استفاده از لوله خودکار بود. اما این مسابقه در یک روستای  کوچک  اجرا می شود و هر ساله تعداد بسیار زیادی از مردم برای شرکت در این مسابقه یه آنجا می روند. در این مسابقه هدف این است که چه کسی مسافت بیشتری یک نخود را پرتاب می کند. البته شرکت کننده های این مسابقه تجهیزات کاملی را نیز در اختیار دارند مانند دوربین لیزری یا صدا خفه کن.

کشتی شست پا:

در یکی از شهر های کانادا این مسابقه برگزار می شود و در آن شرکت کننده ها باید با استفاده از شست پا با یکدیگر کشی بگیرند. این مسابقه از دهه ۷۰ آغاز شده است و همچنان نیز ادامه دارد. یکی از قهرمانان این رشته اعتقاد دارد که این مسابقه از جمله هیجان انگیزترین ها است. او گفته است که در این مدت ۵ بار شست پایش شکسته است.

فوتبال لجنی:

فنلاند نیز مانند انگستان یکی از مراکز مسابقات بسیار عجیب است. یکی از معروف ترین مسابقات در این کشور فوتبال در داخل یک گودال پر از لجن و گل و لای است. این مسابقه به مدت سه روز در یکی از شهرهای این کشور برگزار می شود. نکته جالب اینجاست که بازیکن ها باید در این شرایط ۵۰ دقیقه نیز به بازی بپردازند. تیم های مختلفی از سراسر دنیا در این مسابقات شرکت می کنند.

مسابقه اتوکشی:

یکی از خنده دار ترین و جالب ترین مسابقات دنیا توسط یک بچه ۱۴ ساله پایه گذاری شد . منشا آن نیز در استرالیا است. در این مسابقه هر فرد باید در سخت ترین حالت ممکن که می تواند لباسش را اتو کند. افرادی که در این مسابقات شرکت می کنند لباسایشان را بالای کوه، در استخر تمساخ ها و جاهای عجیب دیگر اتو می کنند.

کلیدواژه ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ