عحیب‌ترین ساحل دنیا +عکس

۱۴اردیبهشت،

“Playa del Amor” ساحلی متفاوت و عجیب در مکزیک است که به عنوان یکی از شگفتی های طبیعت نیز شناخته می گردد.

به گزارش مشرق به نقل ازممتازنیوز،‌ ساحل محلی برائ بازی و تفریح است و به عنوان یکی از جاذبه های توریستی در دنیا شناخته می گردد. سواحل معمولا همراه با صدای موج می باشند و حتما باید روی سطح زمین باشند.

“Playa del Amor” ساحلی متفاوت و عجیب در مکزیک است که به عنوان یکی از شگفتی های طبیعت نیز شناخته می گردد. این ساحل به طرز عجیبی در روی سطح زمین نیست و داخل یک چاله زیر زمین قرار دارد.

نزدیک به ۱۰۰ سال پیش حوادث طبیعی از جمله آتش فشان های مختلف زمین و دریایی در این منطقه سبب شد تا یکی از دست نخورده ترین سواحل دنیا ایجاد شود. این منطقه که ابتدا به عنوان محلی برائ آموزش نظامی ها بوده است پس از مدتی به جاذبه گردشگری تبدیل میشود.

در قسمتی از این ساحل یک چاله سنگی وجود دارد که به طرز عجیبی به شکل یک ساحل کامل در آمده است. این بخش که به ساحل پنهان یا ساحل زیر زمینی معروف است یکی از شگفتی های طبیعت این روزهاست.

برای رسیدن به ساحل پنهان هیچ راهی غیر از عبور از تونل های زیر زمینی وجود ندارد. اشخاص باید شناگر ماهری باشند تا به زیر آبرفته و از تونل های آبی وارد ساحل شوند. به سبب سخت بودن مسیر این ساخل همچنان کمتر مورد خرابکاری ها انسان مانده است.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ