عذرخواهی آیت‌الله جزایری از هیأت دولت به‌خاطر اقدام بعضی نمایندگان خوزستان

۳۱فروردین۱۳،

آیت‌الله جزایری – نماینده‌ی ولی فقیه در استان خوزستان – در جلسه‌ی هیأت دولت با اشاره به اقدام بعضی نمایندگان این استان مبنی بر ترک جلسه‌ی استانی هیأت دولت گفت: من از آقای رحیمی و اعضای هیأت دولت عذرخواهی می‌کنم. گویا از سوی بعضی دوستان سوءتفاهم‌هایی ایجاد شده و برخوردی که شایسته نبوده، از طرف آن‌ها صورت گرفته است و من از طرف خودم به‌خاطر مسائل پیش‌آمده عذرخواهی می‌کنم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جزایری با اشاره به سفر رییس‌جمهور به استان خوزستان و با تأکید بر این‌که این سفر مملو از خیر و برکت برائ مردم این استان بوده است، تأکید کرد: رییس‌جمهور سختکوش، مقاومت و خستگی‌ناپذیر با کارها و خدمات شبانه‌روزی خود همه را به اعجاب وا داشته است و وقتی به مجاهدت و تلاش او فکر می‌کنیم، می‌بینیم که ضعف جسمی با قوت روح جبران می‌شود.

او با اشاره به اقدام بعضی نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی مبنی بر ترک جلسه‌ی هیأت دولت گفت: من از دکتر رحیمی و اعضای هیأت دولت عذرخواهی می‌کنم، گویا از طرف بعضی دوستان سوءتفاهم‌هایی ایجاد شده و برخوردی که شایسته نبوده، از طرف آن‌ها صورت گرفته است و من از طرف خودم از شما عزیزان در هیأت دولت، بخصوص دکتر رحیمی عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: ما برائ دولت احترام قائل هستیم و قدردان خدمت‌گزاران نظام هستیم و تضعیف آن‌ها را جایز نمی‌دانیم. البته یقین دارم که شیوه‌ی آقای رحیمی،‌ محبت، برادری و اغماض است و این مسائل را به دل نمی‌گیرد.

به گزارش ایسنا، در جلسه‌ی امروز هیأت دولت که در استان خوزستان برگزار شد، تعدادی از نمایندگان این استان به نشانه‌ی اعتراض نسبت به روند بررسی مصوبات توسط هیأت دولت، این جلسه را ترک کردند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ