عذرخواهی به سبک مایکروسافت

۱۳م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

هفته ی قبل بعضی از کاربران ایکس باکس لایو برای استفاده از “ذخیره سازی ابری” با مشکل مواجه شده اند.

هفته ی قبل بعضی از کاربران ایکس باکس لایو برای استفاده از “ذخیره سازی ابری” با مشکل مواجه شده اند. اما اکنون مایکروسافت ضمن عذرخواهی از این کاربران برای آن ها هدیه ای ویژه ای در نظر گرفته استیکی از مقامات مایکروسافت در وبلاگ خود پیامی را با این مضمون منتشر ساخته است:

 ” ما میخواهیم از تمامی اعضای ایکس باکس لایو که در مشکل ذخیره سازی ابری تحت فشار قرار گرفتند و با صبر و درک خود با موضوع مواجه شدند تشکر کنیم.این مشکل بیشتر از آن چه تصور میکردیم به طول انجامید. ما نیاز داشتیم که از سالم بودن سیو های همه مطئن شویم. اگر در چند ساعت یا چندروز آینده نتوانستید به ذخیره سازی های خود دسترسی داشته باشید ما خالصانه از شما طلب پوزش میکنیم.ما به صورت خودکار برای هرکسی که با این مشکل بشود ۱ماه حساب طلایی ایکس باکس لایو را فعال خواهیم کرد.ما مطمئنیم با همکاری شما در ارسال مشکلات و ایرادات از بروز چنین مشکلات در آینده پیشگیری خواهیم کرد ”

هرچند دسترسی نداشتن چند ساعت و چند روزه به ذخیره سازی ها میتواند برای گیمرها دردسر ساز شود ولی یک ماه حساب طلایی ایکس باکس لایو تا حد بسیاری سبب فراموشی این مشکل خواهد شد.

باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *