عرضه آیفون ۵S و آیپد مینی با نمایشگر رتینا

۳۰م دیماه ،

هفته قبل ارزش سهام اپل ۱۲ درصد کاهش یافت و این هفته بازار شایعات مربوط به محصولات آینده این شرکت دوباره داغ شده‌ است…

هفته قبل ارزش سهام اپل ۱۲ درصد کاهش یافت و این هفته بازار شایعات مربوط به محصولات آینده این شرکت دوباره داغ شده‌ است. شخصی که اطلاعات مربوط به کانکتور کوچک داک آیفون را منتشر کرده بود، اطلاعات تازهی را در رابطه با آیفون و آیپد مینی بعدی فاش کرده است. براساس این اطلاعات آیفون بعدی با نام ۵S در ماه ژولای ۲۰۱۳ یا تیرماه ۹۲ وارد بازار خواهد شد.

نسل هفتم آیفون که با نام آیفون ۵S عرضه خواهد شد از دوربین ۱۳ مگاپیکسلی بهره خواهد برد که توسط یک تولید کننده مطرح ژاپنی ساخته شده است. براساس این اطلاعات طراحی آیفون ۵S هنوز نهایی نشده و تولید آن آغاز نشده است.

علاوه بر این، نسل بعدی آیپد مینی که پیش از این نیز شایعه شده بود که به نمایشگر رتینا تجهیز خواهد شد با نام رمز J85 قرار است در ماه اکتبر ۲۰۱۳ یا مهرماه ۹۲ روانه بازار شود. بزرگ‌ترین ایرادی که به آیپد مینی وارد می‌شود رزولوشن پایین نمایشگر آن است که به این ترتیب نظر علاقمندان به این محصول نیز جلب خواهد شد. آیپد مینی فعلی با نام رمز J72 و نمایشگر ۷٫۹ اینچ وارد بازار شده است.

اگر شایعات پیرامون محصولات اپل را دنبال کرده باشید، حتما شنیده‌اید که اپل احتمالا در حال تولید یک آیفون ۴٫۸ اینچی به نام iPhone Math است.

باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *