عرضه بدون وقفه محصولات سایپا در بازار

این خبر امروز یکشنبه ۷ آبان در پورتال خبری ممتاز نیوز از منبع ذکر شده در انتهای خبر، بازنشر گردیده است

عرضه بدون وقفه محصولات سایپا در بازار

عصر خودرو : معاون بازاریابی و فروش داخلی گروه خودروسازی سایپا از عرضه بدون توقف محصولات این گروه در نمایندگی ها خبر داد و گفت: هم اکنون همه شرایط پیش فروش و تحویل محصولات سایپا در نمایندگی ها جاری بوده و بدون هر گونه وقفه انجام می گردد.

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو iبه نقل از سایپانیوز محمدحسن گرمان اظهار داشت: گروه خودروسازی سایپا بدون هرگونه وقفه در حال پاسخ گویی iبه تعهدات خود بوده و همهی شرایط پیش فروش و فروش خودرو در نمایندگی های مجاز جاری است.
وی افزود: علیرغم افزایش شدید iبها های مربوط iبه تولید خودرو در کشور و بالارفتن نرخ ارز، پیش فروش و فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا با قیمت مصوب سازمان حمایت از مصرف نماینده و بدون هرگونه وقفه در نمایندگی های سایپا ادامه دارد.
گرمان یادآور شد: همانطور که پیشا هم اعلام نموده بودیم خودروهای پیش خرید شده از سوی مشتریان تا ۱۲ مهرماه با همان قیمت های پیشی و در وقت مقرر واگذار خواهند شد و پس از آن نیز با قیمت های مصوب سازمان حمایت تحویل خواهند شد و هیچ گونه نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت.
معاون بازاریابی و فروش سایپا تاکید نمود: گروه خودروسازی سایپا تامین نیاز مشتریان و پاسخ گویی مداوم iبه نیاز بازار را وظیفه خود دانسته و رضایت مشتریان در خدمات فروش و پس از فروش را همواره مدنظر قرار داده است.
گرمان با اشاره iبه اینکه نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا توسط تیم های بازرسی از نظر نحوه عرضه خودرو مورد ارزیابی قرار می گیرند گفت: هر نمایندگی که در این زمینه تخلف کند لغو امتیاز خواهد شد.
معاون بازاریابی و فروش سایپا در خاتمه عنوان نمود: بعضی مشکلات iبه وجود آمده در خصوص عرضه خودرو iبه سبب بروز دلال بازی و ایجاد التهاب در بازار توسط واسطه ها بوده که iبه دنبال کسب سودهای هنگفت از طریق فروش خودرو می باشند.

یکشنبه ۷ آبان   ۱:۵۵

منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ