عرضه خدمات ارتباطی رایگان ایرانسل در مناطق زلزله‌زده بوشهر/سرویس دهی در مناطق زلزله زده به سبب اجرای طرح پایداری شبکه در شرایط اضطراری

۲۱فروردین۱۳،

به گفته معاون فنی ایرانسل با اجرای طرح پایداری شبکه در شرایط اضطراری و همانند تجربه زلزله آذربایجان شرقی؛ علیرغم وقوع زلزله ۶٫۱ ریشتری عصر روز قبل در شهرستان دشتی استان بوشهر، شبکه تلفن همراه ایرانسل در این منطقه بدون هیچ گونه قطعی و با پایداری کامل در حال سرویس‌دهی و انتقال ترافیک مخابراتی استان با وجود افزایش فوق‌العاده میزان مکالمات درخواستی است.

 
علی اصغر عینی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: یک ساعت پس از وقوع زلزله اولین گروه فنی در منطقه حاضر شده و از سرویس‌دهی پایدار شبکه در این مناطق اطمینان حاصل کرده‌اند. همچنین امکان مکالمه رایگان با سیم‌کارت های ایرانسل در مناطق زلزله‌زده تا اطلاع ثانوی فراهم شده و ایرانسل خدمات ارتباطی رایگان به مشترکین حاضر در این منطقه عرضه کرده است.
 
او ادامه داد: ااز آنجا که طرح پایداری شبکه در شرایط اضطراری از زمان راه اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل اعمال شده، خوشبختانه تمامی اقدامات لازم بر اساس برنامه از پیش طراحی شده در شرایط اضطراری انجام شد و شبکه ایرانسل در مناطق زلزله‌زده با مشکل یا اختلال فنی خاصی مواجه نیست.
 
به گفته وی هیچ‌گونه قطعی و مشکلی در شبکه به سبب وقوع زلزله در این مناطق واقع نشده و با وجود افزایش فوق العاده ترافیک مکالمات درخواستی در استان، شبکه بدون هیچ مشکلی در حال انتقال این حجم از ترافیک است.
 
معاون فنی ایرانسل تاکید کرد: نمایندگان و تیم فنی ایرانسل، بلافاصله پس از وقوع زلزله به منطقه اعزام شده‌اند و به‌طور مستمر در مناطق زلزله‌زده حضور دارند و برای ارائه سرویس پایدار در منطقه فعالیت می‌کنند.
 
وی همچنین از اعزام پایگاه اینترنتی سیار برای پوشش بهتر در مناطق زلزله زده خبر داد.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.