عرضه نرم‏‌افزارهای اوراکل از طریق پایگاه‌‏های پردازش ابری مایکروسافت!

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

شرکت اوراکل پیش‌‏نمایش بعضی راهکار‌ها و نرم‏‌افزارهای خود از طریق پایگاه‌‏های خدمات پردازش ابری مایکروسافت را آغاز کرده است. ویندوز آزور، ویندوز سرور و هایپر وی (Hyper-V) از جمله پایگاه‏‌های پردازش ابری مایکروسافت می باشند که قرار است محصولات اوراکل را عرضه کنند. 
 
oracleonazure
 
به گزارش وب‏‌سایت zdnet، شرکت مایکروسافت از روز دوشنبه اقدام به پیش‏‌نمایش بعضی خدمات و نرم‌افزارهای اوراکل از طریق پایگاه پردازش ابری ویندوز آزور کرده است. نرم‏‌افزار ماشین مجازی (VMs)، سرور وب‏لُجیک (WebLogic) و کیت توسعه جاوا از جمله محصولات اوراکل است که از این پس از طریق پایگاه‌‏های خدمات پردازش ابری مایکروسافت عرضه خواهد شد. هنوز معلوم نیست که این خدمات از چه زمانی به صورت عمومی در دسترس همه کاربران ویندوز آزور قرار خواهد گرفت. 
دو شرکت مایکروسافت و اوراکل که در بازار نرم‏‌افزارهای کسب و کار و خدمات پردازش ابری رقیب یکدیگر می باشند، از ماه ژوئن امسال تصمیم گرفته‏‌اند با یکدیگر شراکت کنند. مهم‌ترین هدف این دو شرکت رقیب از این شراکت، عرضه بعضی راهکار‌ها و محصولات اوراکل از طریق پایگاه خدمات پردازش ابری ویندوز آزور مایکروسافت اعلام شده است. این شراکت به شرکت مایکروسافت اجازه می‌‏دهد بعضی نرم‏‌افزارهای اوراکل را از طریق ویندوز آزور، ویندوز سرور و پایگاه معروف به هایپر وی عرضه کند. پیش از این این نرم‏‌افزار‌ها فقط بر روی پایگاه ویندوز سرور قابل عرضه بود. 
هنوز مشخص نیست محصولات اوراکل با چه قیمتی از طریق پایگاه‌‏های پردازش ابری مایکروسافت عرضه خواهد شد. بر اساس اعلام این دو شرکت، قیمت نهایی این محصولات هنگام عرضه عمومی آن‌ها مشخص خواهد شد.

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ