عروس و داماد برهنه بازداشت شدند + تصاویر

ممتاز نیوز:نیک عروس و داماد کولی امریکایی درست بعد از خروج از کلیسای محل برگزاری مراسم ازدواجشان توسط پلیس بازداشت شدند. این عروس و داماد عجیب در اعتراض به قانون ممنوعیت برهنگی در خیابانها و مکان های عمومی در شهر سانفرانسیسکو بعد از مراسم ازدواجشان به صورت کاملا برهنه در حالیکه عروس تنها تور عروسی روی سر داشت وارد خیابان شده و به جشن و پایکوپی پرداختند.
عروس ۴۴ ساله این مراسم یک فعال سیاسی ضد حکومت است که بارها توسط پلیس بازداشت شده است و داماد ۲۰ ساله نیز به پیروی از او در این کار شرکت کرده بود. به گفته خبرنگاران این عروس بعد از دستگیری توسط پلیس به خبرنگاران و افرادی که در محل حاضر بودند گفت : این مراسم اعتراض به قانون منع برهنگی در اجتماع است. هرکس حق دارد آنطور که دوست دارد وارد خیابان شود.
من مطمئنم مردم سانفرانسیسکو از ما حمایت خواهند کرد. ماموران پلیس این شهر بلافاصله با حضور در محفل این عروس و داماد که در حال رقص در پیاده رو بودند با پتو بدن آنها را پوشانده و سپس آنها را به بازداشتگاه منتقل کردند. از سال ۲۰۱۲ میلادی برهنگی در خیابان، وسایل نقلیه و مجامع عمومی در شهر سانفرانسیسکو امریکا ممنوع بوده و با قانون شکنان برخورد میشود.
عروس و داماد برهنه بازداشت شدند + تصاویر عروس و داماد برهنه بازداشت شدند + تصاویر عروس و داماد برهنه بازداشت شدند + تصاویر عروس و داماد برهنه بازداشت شدند + تصاویر

The post عروس و داماد برهنه بازداشت شدند + تصاویر appeared first on .

  • وقتی مترو آخرین راه چاره عروس و داماد میشود+عکس
  • عروس در مراسم عروسی خود درگذشت ! +عکس
  • کوسه بی اهمیت به گریه های داماد یک روزه، او را جلوی چشم عروس خورد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *