عزیزی‌خادم:کفاشیان نمی‌خواهد بماند

۲۰م آذر ،

شهاب‌الدین عزیزی خادم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، دربارهٔ برگزاری جلسه هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال عنوان کرد: پیشنهاد کفاشیان این بود که مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال تشکیل شود، من موافق این موضوع بودم اما اکثریت اعضای هیئت رئیسه با این موضوع مخالف بودند. برگزاری مجمع را در راستای رسالت حرفه‌ای مجمع می‌دانستم.

وی ادامه داد: من معتقد بودم با توجه به وقایعی که کار را دشوار کرده است با این پیشنهاد موافقت کنند و مجمع فوق‌العاده تشکیل شود اما بیشتر اعضای هیئت‌رئیسه با این موضوع مخالف بودند که در پایان قرار شد جلسه‌ای با عباسی وزیر ورزش داشته باشیم تا دربارهٔ تاریخ مجمع تصمیم‌گیری کنیم.

عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: نباید انزوای آگاهانه داشته باشیم. این سبب می‌شود آسیب ببینیم. مطلوب‌ترین حالت در زمان کنونی برگزاری مجمع فوق العاده است. کفاشیان اعلام کرد که نمی‌خواهد با چنین شرایطی بماند و می‌خواهد برود. نظر کفاشیان بر تشکیل مجمع فوق‌العاده بود تا تکلیف را روشن کند.

عزیزی خادم دربارهٔ جایگزینی آیت‌اللهی در ریاست فدراسیون فوتبال یادآور شد: این موضوع را قانون مشخص می‌کند در حال حاضر که کفاشیان به کار خود ادامه می‌دهد البته من فضای موجود را مناسب نمی‌دانم به نظرم بهترین منطق آن چیزی است که مردم قضاوت می‌کنند. مردم خواهان تغییر می باشند. متاسفانه با سیاست‌های قرنطینه‌ای و خودسانسوری به فدراسیون آسیب می‌زنیم.

وی ادامه داد: نباید خودسانسوری داشته باشیم، فکر می‌کنم فضای جدید، آزمون بسیار مهمی برای مجمع است. در مدیریت کلان اشتباه انجام می‌شود اما نباید اجازه بدهیم که این اشتباهات زیاد شود. این حق را باید به مردم بدهیم تا نسبت به اشتباهات معترض باشند.

رئیس شورای عالی راهبردی سند چشم‌انداز توسعه فوتبال افزود: ‌فکر می‌کنم اگر تغییرات ایجاد نشود روزهای سختی خواهیم داشت، باید نسبت به مردم تعهد داشته باشیم نباید مسائل را پشت گوش بیاندازیم. انزوای خودآگاهانه و خودسانسوری هیچ دردی را دوا نمی‌کند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *