عضو فیس‌بوک هستم/ عضویت در این شبکه مجازی جرم نیست

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فیس‌بوک یک شبکه اجتماعی است و به نظر من مصادیق مجرمانه به شمار نمی‌رود، کسانی که عضو این شبکه می باشند ارتباطات سالمی دارند.

علی جنتی” وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز(جمعه۲۴آبان) با حضور  در مراسم ختم مادر محمدعلی نجفی با اشاره به توقیف روزنامه هم‌میهن و پیگیری آن اظهار داشت: هنوز فرصت نشده این مسئله را پیگیری کنم و سبب توقیف این روزنامه هنوز مشخص نیست.  
 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه دربارهٔ مجرمانه بودن استفاده از فیس‌بوک تصریح کرد: این که آیا استفاده از آن به عنوان مصادیق مجرمانه بودن است قابلیت بحث دارد و این مسئله را پیگیری می‌کنیم.  
 
وی ادامه داد: فیس‌بوک یک شبکه اجتماعی بوده و به نظر من مصادیق مجرمانه به شمار نمی‌رود، کسانی که در این شبکه می باشند ارتباطات سالمی دارند.
 
جنتی اظهار داشت: بنده خود در فیس‌بوک حضور دارم و کسانی که با من در داخل و خارج ارتباط دارند، این روزها در مورد عاشورا و مصادیق مرتبط با آن بحث و گفتگو می‌کنند.  
 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: هنوز کمیته بررسی مصادیق مجرمانه در مورد این مسئله تشکیل جلسه نداده و صحبت در این مورد را به بعد از تشکیل جلسه این کمیته موکول می‌کنیم.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ