عقب‌ماندگی در تکمیل پروژه قطار شهری کرج باید جبران شود

رئیس‌جمهور در بازدید میدانی از قطار شهری کرج با اشاره به اینکه، دولت سهم خود از تامین مالی قطار شهری کرج را پرداخت می‌کند گفت: عقب‌ماندگی در تکمیل این پروژه باید جبران شود.

عقب‌ماندگی در تکمیل پروژه قطار شهری کرج باید جبران شود

به گزارش ممتاز نیوز، حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در جریان این بازدید، ضمن ابراز ناخشنودی از تطویل بیش از حد احداث پروژه قطار شهری در کرج، صرف مدت ۱۵ سال برای پروژه که هنوز نیمه‌تمام است را غیرقابل قبول خواند و از مدیران پروژه خواست برای تکمیل بخش‌های باقیمانده پروژه برنامه زمان‌بندی دقیق ارائه کنند.

رئیسی با تاکید بر رفع موانع موجود بر سر تامین اعتبار تکمیل این پروژه، از دست‌اندرکاران و مدیران آن خواست، پیشنهادات خود را برای روش‌های تامین مالی پروژه به دولت ارائه کنند و افزود: دولت تلاش خواهد کرد سهم خود از تأمین مالی این پروژه را هر چه سریع‌تر پرداخت کند.

اجرای پروژه قطار شهری کرج از سال ۸۵ آغاز شده اما به دلیل عدم تأمین منابع مورد نیاز عملا به شکل نیمه‌کاره باقیمانده است. کرج اولین کلانشهر بعد از تهران است که کلنگ قطار شهری را بر زمین زده اما به دلیل مشکلات موجود در مسیر تامین اعتبار پروژه، نسبت بهرئیس‌جمهور در ادامه برنامه‌های سفر به استان البرز با حضور در بخشی از پروژه در حال اجرای قطار شهری کرج در جریان جزئیات و روند اجرای این پروژه عمرانی قرار گرفت.

کلانشهرهای دیگر همچون اصفهان، شیراز و مشهد در این زمینه دچار عقب‌ماندگی شده است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ