علت تاخیر در پخش زنده گفتگوی تلویزیونی رئیس‌جمهور

ایران > دولت– ممتازنیوز:
پخش زنده گفتگوی تلویزیونی رئیس‌جمهور با تاخیر آغاز شد. سه خبرگزاری در این زمینه خبرهایی را مخابره کرده‌اند:

  • ایرنا: رییس سازمان صدا و سیما مانع پخش زنده گفت و گوی تلویزیونی روحانی با مردم شد

رییس سازمان صدا و سیما مانع پخش زنده گفت و گوی تلویزیونی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری با مردم شد.

به گزارش ایرنا، این اتفاق در حالی رخ داد که همه عوامل این گفت و گوی زنده تلویزیونی مشخص شده بودند اما به دلایل نامعلومی عزت الله ضرغامی مانع پخش این گفت و گو شد.

قرار بود رییس جمهوری امشب ۱۶ بهمن بعد خبرها سراسری ساعت ۲۱ از شبکه نخست سیمای جمهوری اسلامی ایران با مردم بصورت زنده دربارهٔ مسایل مختلف گفت و گو کند.

  • ایسنا: با نظر رئیس صداوسیما، گفت‌وگوی زنده رئیس‌جمهور پخش نشد

همچنین خبرگزاری ایسنا اعلام کرد: گفت‌وگوی زنده رئیس‌جمهور با مردم که بیش از این اعلام شده بود، بعد از خبرها سراسری ساعت ۲۱ آغاز می‌شود، بنا به نظر رییس سازمان صدا و سیما به روی آنتن نرفت.

یک منبع آگاه در دفتر رئیس‌جمهور با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر همه عوامل و دو مجری در نظر گرفته شده برای گفت‌وگوی زنده تلویزیونی رئیس‌جمهور با مردم در محل در نظر گرفته شده حضور دارند اما با وجود اعلام قبلی مبنی بر آغاز این گفت‌وگو بعد از خبرها ساعت ۲۱، رییس سازمان صدا و سیما اجازه پخش این برنامه را نداد.

این اقدام بی‌سابقه بدون ارائه هیچ‌گونه توضیحی از سوی مقامات صداوسیما انجام شد.

پس از گذشت حدود یک ساعت از پایان خبرها ساعت ۲۱ شبکه نخست سیما، این گفت‌وگو پخش نشد و به جای آن مجموعه تلویزیونی عصر پائیزی پخش شد.

  • فارس: گفتگوی زنده تلویزیونی روحانی پخش نشد

گفتگوی زنده رئیس جمهور با مردم که قرار بود امشب ۱۶ بهمن از شبکه نخست سیما پخش شود به دلایل نامعلومی لغو شد.

به گزارش فارس، گفتگوی زنده رئیس جمهور با مردم که قرار بود از شبکه یک سیما پخش شود، لغو شد.

هم اکنون شبکه یک سیما در حال پخش سریال تلویزیونی است که در زیرنویس آن اعلام شد که به محض دریافت تصاویر از نهاد ریاست جمهوری، این گفتگو پخش خواهد شد ولی بنابرکسب اطلاع خبرنگار فارس از یک منبع آگاه در دولت، این گفتگو لغو شده است.

  • علت مخالفت ضرغامی با پخش گفت‌وگوی زنده رییس جمهور

یک منبع آگاه در دفتر رییس‌جمهور سبب اصلی مخالفت رییس سازمان صداوسیما با پخش برنامه گفت‌وگوی زنده رییس‌جمهور را انتخاب مجریان این برنامه توسط نهاد ریاست جمهوری اعلام کرد.

این منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تاکید بر این‌که هیچ مشکل فنی برای پخش گفت‌وگوی زنده رییس‌جمهور با مردم وجود ندارد، گفت: مخالفت رییس سازمان صداوسیما با دو مجری در نظر گرفته شده برای این گفت‌وگوی زنده که هر دو نیز از کارمندان صداوسیما می باشند سبب عدم پخش گفت‌وگوی زنده رییس‌جمهور با مردم در موعد مقرر شد.

گفت‌وگوی زنده رئیس‌جمهور با مردم که بیش از این اعلام شده بود، بعد از خبرها سراسری ساعت ۲۱ آغاز می‌شود، بنا به نظر رییس سازمان صداوسیما به روی آنتن نرفت.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *