علت پیری نصرالله از زبان خودش

آبان ۱۴۰۰

دبیرکل حزب الله در گفتگویی صمیمانه با روزنامه السفیر از سبب سفید شدن موهای سرش گفت.

دبیرکل حزب الله در گفتگویی صمیمانه با روزنامه السفیر از سبب سفید شدن موهای سرش گفت.

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز، به نقل از فارس، روزنامه السفیر لبنان امروز گفت وگویی کوتاه با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان را منتشر کرد که اخیرا انجام شده است، در این گفت‌وگوی دوستانه از نصرالله در مورد سبب پیر شدن و سفید شدن محاسن و موهایش سوال شده و گفته شده که آیا این موضوع ارتباطی به جنگ ۳۳ روزه دارد یا نه.

بر اساس این گزارش، سید حسن نصرالله در پاسخ به این سوال با خنده پاسخ داد: اوضاع داخلی لبنان ما را پیر کرد، درگیری با اسرائیلی‌ها آسان‌تر از درگیری‌های داخلی است.

وی تصریح کرد که در درگیری با اسرائیل اهداف و گزینه‌ها در میدان جنگ مشخص است، سلاح‌ها و تاکتیک‌ها و نحوه سخنرانی ها نیز مشخص است، اما در درگیری‌های عرصه سیاست داخلی لبنان دیگر بحث سختی‌ها مطرح نیست، بلکه اوضاع مصیبت بار است.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان امروز در یک مصاحبه تلویزیونی با شکبه خبری المیادین و غسان بن جدو مدیر این شبکه حاضر خواهد شد. این مصاحبه به مناسبت سالروز پیروزی مقاومت اسلامی در جنگ ۳۳ روزه انجام خواهد شد.

وی عصر جمعه نیز در منطقه بنت حبیل واقع در دو کیلومتری مرز سرزمین‌های اشغالی سخنرانی می کند. این سخنرانی به گونه‌ای انجام می‌شود که نظامیان صهیونیستی که در پناهگاه‌های خود مستقر شده و احتمالا به سبب این تجمع، حالت آماده‌باش در نیروهای نظامی اسرائیل ایجاد شده نیز سخنرانی نصرالله را به صورت مستقیم خواهند شنید.

روزنامه النهار لبنان نیز نوشت که سخنرانی نصرالله در این مراسم دربارهٔ ابعاد درگیری‌های مستمر با دشمن صهیونیستی و نقش مقاومت در تحولات منطقه خواهد بود، وی در این سخنرانی از نقش مردم جنوب لبنان و بویژه عیتا الشعب در مقاومت ۳۳ روزه قدردانی کرده و پیام آمادگی کامل حزب‌الله برای مقابله با هر تجاوز احتمالی را مستقیما به گوش صهیونیست‌ها خواهد رساند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ