علی‌آبادی:دلیلی ندارد اساسنامه تایید نشود

۲۷فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

محمد علی‌آبادی در حاشیه تورنمنت بین‌المللی کشتی ناشنوایان دربارهٔ ارسال اساسنامه کمیته ملی المپیک و اینکه آیا مورد تایید کمیته ملی المپیک قرار گرفته است یا نه، گفت: فکر کنم تا چند روز آینده پاسخ IOC بیاید، باید تایید شود و دلیلی ندارد که تایید نشود.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر جلسه اعضای هیئت اجرایی با وزیر ورزش و جوانان گفت: به سبب مشکلاتی که برای وزیر پیش آمد جلسه اول برگزار نشد اما در جلسه بعدی هیئت اجرایی شرکت کردم، جلسه خوبی برگزار شد. همان اساسنامه اولیه را تایید کردم و ارسال شد. امیدوارم پاسخ آن هم به زودی بیاید.

علی‌آبادی در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر اینکه وزیر ورزش عنوان کرده به کارگروه مشترک کمیته و وزارت نیازی نیست، گفت: این کارگروه تشکیل شد و کار خودش را انجام داد اما به این نتیجه رسیدند که اساسنامه کامل است و نیاز خاصی برای تحقیقات نبود به غیر از اینکه برخی از فدراسیون‌ها خواستار عضویت در مجمع عمومی بودند که از جهت مقررات ممکن نبود.

وی در پاسخ به این سؤال که پیش از این اعلام کرده بود که انتخابات کمیته ملی المپیک اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و آیا همچنان این تاریخ بر جای خود باقی است، گفت:‌ با توجه به تاخیر اساسنامه به وجود آمد انتخابات هم به تعویق خواهد افتاد.

علی‌آبادی در پاسخ به این سؤال که آیا برای حضور در انتخابات کاندیدا خواهد شد، گفت: خدا بزرگ است.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ