علی احمدی: سپاهان نباید نایب قهرمانی را از دست بدهد

۱۹اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مدافع تیم سپاهان گفت: نایب قهرمانی لیگ برتر باید در کنار قهرمانی جام حذفی به هواداران هدیه شود.

محمد علی احمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، پیرامون مسابقه خانگی هفته آخر تیمش در لیگ برتر برابر آلومینیوم هرمزگان، اظهارکرد: بازی با این تیم باید با برد سپاهان همراه باشد تا بتوانیم در کنار قهرمانی جام حذفی، نایب قهرمانی لیگ برتر را نیز به هواداران هدیه دهیم.

وی مسابقه با آلومینیوم هرمزگان را مصافی سخت قلمداد کرد و ادامه داد: تیم حریف برای رفتن به پلی آف می‌جنگد و مطمئنا با تمام قوا برابر سپاهان قرار می‌گیرد و در این طرف میدان هم سپاهان نایب قهرمانی را می‌خواهد.

احمدی دربارهٔ اینکه ماندن ذوب‌آهن دیگر نماینده لیگ برتر به نوعی در گروی کسب برد سپاهان است گفت: علاقه دارم ذوب‌آهن که تیمی ریشه دار در فوتبال ایران است بتواند به پلی آف برود و در لیگ برتر بماند، اما سپاهان در درجه اول برای خود تلاش می‌کند و این نکته را نیز می دانیم که شکست دادن آلومینیوم به وسیله سپاهان بر ای ذوب‌آهن هم مهم است.

مدافع تیم سپاهان در پاسخ به این پرسش که در مجموع عملکرد سپاهان را در این فصل چگونه ارزیابی می‌کنید؟ اظهارکرد: سپاهان همیشه یک تیم کامل بر روی نیمکت داشت، اما در این فصل به نسبت فصول قبل با کمترین بازیکن رهسپار میدان‌ها می‌شد و با این شرایط توانست قهرمانی جام حذفی و تا حدودی نایب قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کند و همین نشان دهنده بهتر بودن سپاهان به نسبت سال‌های قبل است.

وی قهرمانی در جام حذفی امسال را حاصل حمایت هواداران، زحمات مدیریت، کادر فنی و تلاش بازیکنان دانست و تصریح‌کرد: متأسفانه سپاهان در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا نتایج خوبی به دست نیاورد. همچنین نگذاشتند قهرمان شویم، اما سپاهان در مجموع عملکرد مناسبی داشت و عملکرد مناسبش را با نایب قهرمانی لیگ برتر تکمیل خواهد کرد.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ