علی انصاریان با لیلا اوتادی همبازی شد!

گردآوری توسط گروه موسیقی ممتازنیوز

موسیقی – خانه هنر (سینما و تلویزیون) /بانک ورزش نوشت:

2-1-201412320431اگر یکی از همین روزها، نام علی انصاریان مدافع سابق تیم‌های پرسپولیس و استقلال را روی پرده‌های سینما دیدید تعجب نکنید!

به گزارش بانک ورزش،علی انصاریان، این روزها مشغول بازی در یک فیلم سینمایی است. این فیلم که “کلاف” نام دارد، به تهیه کنندگی شهرام دانش‌پور و کارگردانی شهرام شاه حسینی در مرحله ضبط صحنه‌ها و فیلمبرداری است.

هم بازی‌های مدافع سرخابی در این فیلم، لیلا اوتادی، کیکاووس یاکیده، نیما راد و شیما نیک‌پور می باشند که ۱۰ روزی است مقابل دوربین مشغول هنرنمایی می باشند. نقش انصاریان در فیلم کلاف، یک جوان عاشق ورزش است که در یک باشگاه بوکس روزگار می‌گذراند اما جیبش همیشه خالی است. داستان فیلم نیز از جایی آغاز می‌شود که فریبرز (علی انصاریان) با پیشنهاد انجام کارهای خلاف مواجه شده و برای کسب درآمد، آغاز به کارهای خلاف و شرورانه می‌کند.

فیلم، مضمونی پلیسی دارد و در ژانر اتفاق‌ای – اجتماعی تهیه شده، به همین خاطر ۷۰ درصد کار، خارجی و تنها ۳۰ درصد آن در لوکیشن‌های داخلی فیلمبرداری می‌شود. در این فیلم صحنه‌های اکشن از جمله تعقیب و گریز با اتومبیل و موتورسیکلت را خواهید دید و داستان یک عشق نیز به صورت موازی با حوادث فیلمنامه پیش می‌رود.

شهرام شاه حسینی کارگردان این فیلم، زن‌ها فرشته‌اند، کلاغ  پر و …  را در کارنامه هنری خود می‌بیند.

منبع: بانک ورزش


موسیقی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *