علی فتح‌الله‌زاده: جباری مثل پسرم است اما او را تنبیه می‌کنیم

علی فتح‌الله‌زاده: جباری مثل پسرم است اما او را تنبیه می‌کنیم

 

یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ساعت ۱۹:۱۶

مهر: علی فتح الله‌زاده عصر یکشنبه در حاشیه تمرین تیم فوتبال استقلال ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: مطمئن باشید هیچکس نمی‌تواند استقلال را بهم بریزد. ما تیم بزرگی داریم و همه تلاش می‌کنیم تا در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به موفقیت برسیم. اتفاقاتی هم که افتاد را بزودی حل می‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که بالاخره تکلیف مجتبی جباری چه می‌شود گفت: ما در باشگاه استقلال هم تنبیه داریم و هم تشویق. جباری مرتکب خطایی شده که ما هم او را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار داده‌ایم و قطعا او را تنبیه خواهیم کرد. اما اینکه انتظار داشته باشید او را از باشگاه بیرون کنیم منطقی نیست چرا که جباری سرمایه باشگاه است و هواداران می‌خواهند که او در این تیم باشد.

علی فتح الله‌زاده با بیان اینکه جباری مثل پسر من است اما او را تنبیه خواهیم کرد خاطرنشان ساخت: برخلاف اینکه عنوان کرده بودند بازیکنان استقلال در تمرینات شرکت نخواهند کرد دیدید که امروز همه به محل تمرینات آمده‌اند و مشکلی هم نیست. من همه جا هستم و همیسه پاسخگوی بازیکنان و خبرنگاران بوده‌ام. مثل برخی مدیران هم نیستم که پنهان شوم. می‌آیم و به هر سوال و درخواستی که باشد پاسخ می‌دهم.

مدیر عامل باشگاه استقلال از خبرنگاران خواست نکات مثبت کمپ استقلال را هم ببینند و اضافه کرد: ما می‌خواهیم به باشگاه استقلال آرامش بدهیم اما ظاهرا آرامش برای ما حرام است. الان شما کمپ را ببینید که چقدر برای آماده سازی آن کار شده است اما برخی‌ها عنوان می‌کنند که این کمپ برای استقلال نیست. اگر برای استقلال نیست ما الان اینجا چکار می‌کنیم؟

وی افزود: قطعا در پایان فصل فهرستی از میزان جریمه بازیکنان استقلال را در اختیار خبرنگاران قرار خواهیم داد تا همه متوجه شوند چه اتفاقاتی در باشگاه رخ داده است. وقتی یکی به شما سیلی می‌زند که شما او را نمی‌کشید. فقط می‌توانید یک سیلی به او بزنید. ما در این باشگاه آیین نامه انضباطی داریم و هر کس مرتکب خطایی شود طبق این آیین نامهم با او برخورد خواهیم کرد.

جوان آنلاین – آخرین عناوین ورزشی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ