علی لهراسبی: ضربه شدیدی از ممنوع الکاری خوردم

۲۱فروردین۱۳،

Jalalposter_Jalalpic_Funpatugh_comspa_4_علی لهراسبی خواننده جوان موسیقی کشور گفت: ممنوع الکار شدنم پس از انتشار یافتن آلبوم ˝تصمیم˝؛ ضربه شدیدی به من زد و امیدوارم با انتشار یافتن آلبوم تازهم در تابستان اتفاق های خوبی برایم بیفتد.

علی لهراسبی خواننده جوان پاپ کشور با اشاره به پایان دوران ممنوع الکاری اش به خبرنگار فرهنگی پانا، گفت: متأسفانه تنها پس از هشت روز از انتشار یافتن آلبوم “تصمیم” ممنوع الکار شدم؛ تلاش کردم تور کنسرت در سراسر کشور داشته باشم که به سبب ممنوع الکاری نتوانستم این کار را انجام دهم.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه واکنش ها به آلبوم “تصمیم” انرژی خوبی به من داده بود و کلی برنامه ریزی هم کرده بودم. اما اوضاع به شکلی پیش رفت که برای من قابل پیش بینی نبود و داستان اجراها همانی شد که همه دیدند و من هم از این بابت بسیار ضربه خوردم.

این خواننده جوان در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: امروز قضیه ممنوع الکاری من تمام شده است اما مشکلات آن در سال قبل را فراموش نمی کنم چون لطمه بسیاری خوردم.

وی با اشاره به این مطلب که آلبوم تازهش را در تابستان منتشر می کند؛ خاطرنشان کرد: این آلبوم با ده آهنگ تازه در تابستان سال جاری منتشر می گردد البته جزئیات و قطعات آن تا ده روز دیگر مشخص می گردد.

لهراسبی دربارهٔ فضای این آلبوم نیز اظهار کرد: همیشه فضای آلبوم های من با یکدیگر تفاوت داشته و این آلبوم نیز تفاوت بسیاری با فضای موسیقی یایی آلبوم “تصمیم” دارد و با دیگر آلبوم های من تفاوت دارد.

این خواننده یادآور شد: هنوز هیچ اسمی برایش در نظر نگرفته ام و تمایلی به نام بردن از تیم کاری ام در این آلبوم در این مقطع ندارم. اما به این آلبوم بسیار امید دارم و به نظرم همه فاکتورهای لازم برای موفقیت را داراست.

وی در پایان سخنان خود با انتقاد به بعضی حاشیه سازی ها برای این خواننده جوان گفت: متاسفانه جنجال های آلبوم “تصمیم” آنقدر گسترده شد که روی فعالیت های هنری من تأثیر منفی گذاشت و کار به جایی رسیده بود که چیزی نمانده بود کیفیت بالای آلبوم زیر سایه این حاشیه ها کم شود.

لهراسبی ادامه داد: خدا را شکر مخاطبان موسیقی ارتباط خوبی با آلبومم برقرار کردند و همین برای من کافی است.

منبع: پانا


موسیقی ایرانیان
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *