علی لهراسبی و محسن تنابنده در مقابل روماریو و ریوالدو!

گردآوری توسط گروه موسیقی ممتازنیوز

تیم فوتبال هنرمندان ایران که در مسابقات ˝جام جهانی ۲۰۱۴ هنرمندان˝ حضور یافته به دنبال صعود از گروه خود است.

 به گزارش خبرنگار موسیقی هنرآنلاین، تیم فوتبال هنرمندان ایران در اولین دیدار خود در رقابت‌های جام جهانی هنرمندان موفق شد با نتیجه ۱۶ بر صفر تیم هنرمندان ژاپن را مقتدرانه شکست دهد و به صعود از گروه خود امیدوار شود. در این دیدار که تماشاگران ایرانی نیز از نزدیک شاهد آن بودند، حرکات پابه توپ محسن تنابنده و علی لهراسبی توجه حاضران را به خود جلب کرده بود.

تیم هنرمندان ایران در دو دیدار بعدی خود به مصاف برزیل و آلمان می‌رود. نکته جالب آنکه تیم ملی برزیل در این مسابقات با بازیکنانی چون روماریو و ریوالدو که سابقه حضور در تیم ملی فوتبال برزیل را داشته‌اند پا به میدان می‌گذارد. در اولین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال هنرمندان جهان شانزده کشور در چهار گروه چهار تیمی حضور دارند و تیم ملی هنرمندان ایران با تیم‌های برزیل، آلمان و ژاپن همگروه است.

تیم ملی فوتبال هنرمندان ایران با حضور محسن تنابنده، علی لهراسبی، فرازد فرزین، مهدی امینی خواه، علی عبدالمالکی، عارف لرستانی، سیدجواد هاشمی، امیرعلی دانایی، مرتضی کاظمی، حسین سلیمانی و .. به مصاف حریفان خود می‌روند. مسابقات جام جهانی فوتبال هنرمندان یک تورنومنت خیریه است و با هدف کمک به کودکان بی‌سرپرست در استادیوم لوکوموتیو روسیه برگزار می گردد.

انتهای پیام /


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *