عملیات اجرایی بزرگترین مجموعه گلف خاورمیانه آغاز می شود

خبرگزاری آریا-عملیات اجرایی بزرگترین مجموعه گلف خاورمیانه در “سرزمین ایرانیان” روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه سال جاری با حضور عباسی وزیر ورزش و جوانان آغاز می شود.
به گزارش آریا،این پروژه که مجموعه گلف سرزمین ایرانیان(آی لند) نام گرفته مشتمل بر ۲۷ حفره و ۹ دریاچه مصنوعی است که در زمینی به وسعت ۹۳۰هزار متر توسط بخش خصوصی و با حمایت وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران در مجموعه سرزمین ایرانیان (آی لند) و در مجاورت شهر جدید پرند در حال احداث است و عملیات اولیه اجرایی آن نیز از پاییز سال گذشته آغاز شده است. این مجموعه گلف، یکی از ۲۴ کاربری ورزشی، تفریحی و اقامتی است که در شهرک ۱۴۰۰ هکتاری سرزمین ایرانیان (آی لند) ساخته می شود. پیش از این پیست سوپرکارت و پیست های آفرود و موتورکراس سرزمین ایرانیان نیز با قابلیت برگزاری مسابقات بین المللی و نمایشگاه مرکزی پروژه نیز راه اندازی شده و در حال بهره برداری آزمایشی است.

گفتنی است مراحل طراحی و محاسبات مربوط به احداث مجموعه گلف سرزمین ایرانیان(آی لند) که قابلیت برگزاری مسابقات بین المللی را نیز داراست توسط “پاسیفیک کوست دیزاین” که یکی از شرکت های مطرح جهانی در زمینه طراحی و ساخت مجموعه های گلف دنیا و به خصوص آسیا است انجام شده که گزارش این فعالیت ها نیز در مراسم آغاز عملیات اجرایی این مجموعه تشریح خواهد شد.


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *