عمیدیان مدعی شد: توقف فلت سازی همراه اول دستور وزیر نیست و همراه اول خودش احترام گذاشته!

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

خبرگزاری تسنیم نوشت: معاون پارلمانی وزیر ارتباطات گفت هم‌کدسازی تلفن ثابت و فلت‌سازی همراه اول دو موضوع مجزاست و همراه اول مشمول تصمیم وزیر در منتفی دانستن افزایش تعرفه‌ها نیست اما این شرکت به احترام ابلاغیه‌ وزیر فعلا تغییری در تعرفه‌ها اعمال نکرده است.
 
 
علی‌اصغر عمیدیان در حاشیه مراسم افتتاح مرکز بین‌المللی تبادل ترافیک دیتای کشور در پاسخ به سوال تسنیم مبنی بر اینکه آیا با دستور وزیر ارتباطات مبنی بر اجتناب از هرگونه افزایش تعرفه‌ای در تلفن ثابت و سیار، همراه اول هم موظف به کاهش تعرفه و بازگرداندن نرخ‌های خود به روال سابق است؟، اظهار کرد: موضوع هم‌کدسازی تلفن ثابت و یکسان‌سازی تعرفه‌های همراه اول دو موضوع مجزا و جدا از هم است.
وی ادامه داد: یکسان‌سازی تعرفه‌های همراه اول، مصوبه هیات مدیره مخابرات است و فلت‌سازی تعرفه‌های همراه اول باید انجام شود اما هم‌کدسازی تعرفه‌های مخابرات مصوبه هیات دولت است و وزیر ارتباطات با تصمیم منطقی که داشت جلوی افزایش بی‌دلیل هزینه‌های مشترکان را گرفت.
معاون پارلمانی وزیر ارتباطات همچنین عنوان کرد: همراه اول می تواند فلت‌سازی خود را در رِنج در نظر گرفته شده در مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات انجام دهد اما به احترام ابلاغیه‌ وزیر ارتباطات جلوی این کار را گرفته و فعلا تغییری در تعرفه‌ها اعمال نکرده است.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *