عکاسان، جاذبه های جزیره قشم را ثبت می کنند

۱۳م آذر ،

تور تخصصی عکاسی در جزیره قشم با هدف ثبت تصاویر آثار باستانی، بناهای تاریخی و مناطق طبیعی این جزیره برگزار می گردد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت فرهنگ فیلم تهران؛ در این تور ۴ روزه کە به همت شرکت فرهنگ فیلم تهران و با هدف شناسایی و معرفی جاذبه‌های طبیعی و گردشگری جزیره قشم و ارتقای سطح کیفی دانش عکاسی برگزار می گردد، هنرمندان از ساعت آغازین صبح به عکاسی از مناطق مختلف جزیره پرداخته و در پایان روز کاری با اساتید حاضر، به بررسی نقاط ضعف و قوت آثار خود می پردازند.
از ویژگی تورهای عکاسی، می‌توان به حضور استادان و کارشناسان این رشته و برگزاری جلسات مهارت افزایی، پرسش و پاسخ در زمان برگزاری تور و برپایی جلسات نقد عکس با حضور کارشناسان برجسته عکاسی پس از تور و انتخاب عکس برتر اشاره کرد.
با برنامه ریزی های انجام شده در نظر است نمایشگاهی از تصاویر برگزیده عکاسان حاضر در این تور، با هدف اطلاع‌رسانی پیرامون جزیره قشم روز دهم اردیبهشت ماه همزمان با روز ملی خلیج فارس برپا شود.
لازم به ذکر است؛ تور عکاسی جزیره قشم ابتدای دی ماه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان وقت اداری روز ۲۲ آذرماه سالجاری با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی www.farhangfilm.ir و تکمیل و ارسال فرم، ثبت‌نام کنند.
گفتنی است؛ نشست توجیهی این تور تخصصی عکاسی با حضور استادان و کارشناسان قبل از سفر  برگزار و در آن، به تشریح جزئیات این تور تخصصی پرداخته می گردد./ص


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ