عکس های لو رفته از دعوای آنجلینا جولی و بردپیت

آنجلینا جولی ستاره هالیوودی که به تازگی از دنیای بازیگری خدا حافظی کرده است با سیگار کشیدن و بحث و مجادله با همسرش که به صورت مخفیانه عکس برداری شده بود خبر ساز شد.

آنجلینا جولی که مدام در گفتگوها و برنامه های مبارزه با سرطان شرکت می کند خود با سیگار کشیدنش نظر منتقدان را به خود جلب کرد.

آنجلینا جولی و برد پیت

آنجلینا جولی و برد پیت  دربالکن اتاقشان در یکی از هتل های سیدنی استرالیا با هم مجادله ای داشتند که توسط شخصی به صورت مخفیانه عکس برداری شد.

آنجلینا و برد پیت یک سیگار را مشترکا می کشیدند و مدام با حرکات دست و صدای بلند با هم بحث می کردند. 

آنجلینا جولی و برد پیت

سایت دیلی میل به نقل از عکاس و شکار کننده ی این تصاویر نوشت: صورت آنجلینا با اشک هایش خیس بود و سعی در متقاعد کردن برد پیت داشت اما برئ پیت به قدری عصبانی بود که صدای فریادش به وضوح شنیده می شد.

آنجلینا جولی و برد پیت 

در آخر هم آنجلینا ماند و اشک هایش

آنجلینا جولی و برد پیت

این درحالی است که آنجلینا یکی از دلایل خداحافظی از حرفه ی بازیگری را سپری کردن زمان بیشتری در کنار همسرش عنوان کرد و بارها به خنده و با شوخی گفت: قصد دارم همسر بهتری باشم مثل یک زن خانه دار و خوب!!

– .

نمناک
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. حیدری:

    کسی که بدیهی ترین اصول انسانی رو زیر پا بگذاره و برا خودش این قانون رو بنویسه که : ازدواج پیش از بچه دار شدن ممنوع!! جواب اینطور خواهد گرفت: بچه دار شدن بعد از ازدواج ممنوع!! و رحم وتخمدان و… را ازو میگیرن بلکه باور کند.متاسفم برا کسانیکه امثال او را الگو میدانن

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.