عکس های مستهجن خانم وزیر در فیس بوک

عکس های مستهجن خانم وزیر در فیس بوک

عکس

تصاویر مستهجن ورونیکا کوبالیا وزیر اقتصاد و توسعه گرجستان در یک باشگاه شبانه در کانادا از یک سایت رسمی در فیس بوک منتشر شد. در این فیلم این وزیر زن را در حال رقص با دوستان خود نشان می‌دهد و مطبوعات گرجستان از رئیس جمهور این کشور خواسته اند تا هرچه زودتر تکلیف این زن را روشن کند.

عکس

رسانه‌ های گرجستان نوشتند: اگر ارتباطی بین تئوری شفاف سازی گورباچف (گلاسنوست) و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروری پیدا کردید ارتباطی نیز بین رقص برهنه و توسعه اقتصادی نیز پیدا خواهید کرد!!جالب تر از این خبر یادداشت یک خواننده عرب زبان در تحلیل این خبر العرب آنلاین است: این وزیر ۲۸ ساله به اقتضای جوانی به رقص و پایکوبی پرداخته و همگان او را دیده و تحسین کردند اما مقامات سیاسی کشورهای عربی چرا در دوران کهنسالی و پیری در ملا عام قران می‌خوانند و در خفا به رقص و پایکوبی می‌پردازند!!

عکس

عکس

عضویت

طبقه بندی: مطالب خواندنی   |   تعداد بازدید: ۱۳۸ نفر   |   تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ شهریور
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , jazab, تصاویر مستهجن ورونیکا کوبالیا, تصاویر مستهجن ورونیکا کوبالیا در فیس بوک, تصاویر مستهجن وزیر در فیس بوک, تصاویر مستهجن وزیر گرجستان, تصاویر ورونیکا کوبالیا, عکس های مستهجن وزیر زن در فیس بوک, فیس بوک, ورونیکا کوبالیا, وزیر اقتصاد و توسعه گرجستان


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *