عکس های پسران و دختران شیطان پرست ایرانی !

تصاویری از دختران و پسران شیطان پرست ایرانی .شیطان پس از شش هزار سال عبادت، وارد جرگه فرشتگان مقرب الهی شد، اما تکبری که در وجودش همچون شعله زیر خاکستر بود، به هنگام سجده بر آدم، سر برآورد و ندای «خلقتنی من نار و خلقته من طین» سر داد؛ ندایی که او را از قله سعادت به قعر شقاوت فرستاد و از آنجا بود که کمر همت به گمراه کردن آدم(ع) و فرزندان او بست و فریاد زد: «فبعزتک لأغوینهم اجمعین».

عکس های پسران و دختران شیطان پرست در ایران ، www.irannaz.com

با وسوسه‌اش کام آدم و حوا را به طعم میوه ممنوعه آلوده نمود و آنان را از بهشت عرشی به منزل فرشی هبوط داد و حال این قابیل است که با کمند حسادت شیطان، دست خویش را به خون برادر رنگین نموده و خداوند را بر آن داشت تا انسان را تا ابدیت ندا دهد که: «الم اعهد الیکم یا بنی آدم أن لا تعبدوا الشیطان إنه لکم عدو مبین».

عکس های پسران و دختران شیطان پرست در ایران ، www.irannaz.com

و اکنون سال‌ها از آن عهد جاودانه خداوند با فرزندان آدم می‌گذرد و در تاریخ همواره قابیلیانی بودند که این عهد را شکسته و به جرگه عبادالشیطان درآمده‌اند، ولی شیطان بر سر پیمانی که با خویش بسته بود، محکم ایستاده و پیروانی را به عبادت خویش فرا می‌خواند و ندای «أنا ربکم الأعلی» را که روزی به واسطه فرعون سر می‌داد، امروز خود بی واسطه سر می‌دهد تا مرهمی باشد بر زخم کهنه تکبرش.

عکس های پسران و دختران شیطان پرست در ایران ، www.irannaz.com

روزگار ما اما، روزگار پایه‌گذاری و سازمان‌‌دهی به اجتماع‌های پراکنده شیطانیستی است. سران شیطانیست در تلاشند، این اجتماع را به تحقق برسانند و برای این مقصود، از ابزار‌های گوناگون اطلاع‌رسانی بهره می‌برند.

عکس های پسران و دختران شیطان پرست در ایران ، www.irannaz.com

از سوی دیگر، در هیاهوی کم توجهی دولتمردان و مسئولان به مسائل فرهنگی و اعتقادی جوانان کشور، جریان‌های متعارض این فرصت را غنیمت شمرده و با اتصال به سرشاخه‌های فرامرزی و در پایان آسودگی خاطر به نشر و ترویج آموزه‌های ضد دینی خود می‌پردازند.

عکس های پسران و دختران شیطان پرست در ایران ، www.irannaz.com

به گزارش خبرنگار «تابناک»، اخبار رسیده از شهرهای ساری، اصفهان، بندرانزلی، تهران و چندین شهر دیگر، حکایت از آغاز تحرکات جدید گروه‌های شیطان‌پرستی دارد.

عکس های پسران و دختران شیطان پرست در ایران ، www.irannaz.com

بنا بر این اخبار، نشست‌های مخفی پارتی با نواختن موسیقی راک و متال به صورت هفتگی برگزار شده و در این جلسات، شمار بسیاری از جوانان با ظاهری نامناسب و مزین به آلات و نمادهای شیطان‌پرستی به رقص و حرکات نامتعارف دست می‌زنند. حضور دختران جوان از نکات لازم توجه به این جلسات است.

عکس های پسران و دختران شیطان پرست در ایران ، www.irannaz.com

گفتنی است، اعضای گروه‌های شیطان پرستی، افزون بر شرکت در جلسات مخفی در هفته نیز از طریق سایت‌های اجتماعی در ارتباط هستند.

عکس های پسران و دختران شیطان پرست در ایران ، www.irannaz.com


ممتاز:موبایل-کامپیوتر-آموزشی-فرهنگی-تفریحی-سرگرمی-فال

تا این لحظه ۱۴نظر ثبت شده
 1. shaki گفت:

  chi migiiiiiid in axe duste mane

 2. خوبه گفت:

  این گمراهی ها به دلایل زیر است:۱٫بی غیرتی بعضی شیخ هاواهمیت نداد۲٫عدم امربه معروف ونهی ازمنکردرجامعه۳٫گروهای فتنه انگیزی فرهنگی وذهبی_باید زیربنای جامعه راتادورنشده ترمیم کرد

 3. مینا گفت:

  من تا امروز خبر نداشتم عشقم یک شیطان پرسته تا این که دیروز از من خواست قران رو بسوزونم دلم میخواستخودم رو بکشم از اینکه عاشق چه ادمی شدم دوستش که اونم شیطان پرسته بهم کمک کرد از شرش خلاص بشم خدا خیرش بده وگرنه تو فامیل ابرویی برام نمی موند مهم نیست ادم چه شیطان پرست باشه یا نه مهم اینه که انسان واقعی باشه اگه دوست عشق قدیمی من بهم کمک نمیکرد خدا میدونه چه بلایی سرم می اومد

 4. tina گفت:

  فقط دعا میکنم دست ازز این کارا بر دارن
  خدا خودش بزرگه خودش صلاح کارو میدونه

 5. محدثهcr7 گفت:

  امام زمان تو کی میای ؟؟؟بیا که فسادهمه دنیا روگرفته

 6. کمیل گفت:

  خدایا جوونهای مارو از خطرات وفتن آخرالزمان حفظ کن

 7. مخسن گفت:

  الهم عجل لولیک الفرج اگه منتظر آقامون هستید یه صلوات برای اینکه ظهورشون نزدیک شه بفرستید الهم صلی علی محمد و آله محمد وعجل فرجهم.آخه شیطونم پرستیدن داره آیااااا؟؟دلم براشون میسوزه قربون خدای خودمون برم ک تو عالم تک و یدونه است.

 8. محمد گفت:

  خدا حجت برای همه تموم میکنه …انشاله ما جز گمراه شدگان نباشیم

 9. لیلا گفت:

  آخرالزمانه.خدا لعنتشون کنه

 10. ebrahim گفت:

  اونا دیگه خودشونوبه شیطان فروخته اند بایدجلوی جلساتشونو بگیریم

 11. رضا فروهی گفت:

  ادبیات این پست نشان دهنده ی نا آگاهی کامل نویسنده است .

 12. محمد گفت:

  خدا لعنتشون کنه

 13. دشمن شیطان گفت:

  اللهم عجل لولیک الفرج لعنت بر وهابیت صهیونیسم بهاییت

 14. م-صادقی گفت:

  فقط میتونم بگم اول خدا همه رو به راه راست هدایت کنه بعد ظهور آقا امام زمان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ