عیدی پلیس به شهروندان تهرانی

۰۲خردادماه،

ممتازنیوز: رییس پلیس پایتخت همزمان با ولادت حضرت علی (ع) از کاهش محدوده زوج و فرد از روز شنبه خبر داد.

سردار حسین ساجدی‌نیا روز جمعه در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به افتتاح بزرگراه امام علی (ع)، گفت: با افتتاح این بزرگراه و در جهت کاهش مشکلات شهروندان شرق تهران برای تردد، مرز محدوده شرقی طرح زوج و فرد به بزرگراه امام علی (ع) منتقل می‌شود.

وی افزود: بر این اساس مناطق آیت، نارمک، نیروی هوایی و … از محدوده زوج و فرد جدا می‌شوند و شهروندان این مناطق بدون محدودیت در این مناطق تردد می‌کنند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه اجرای این طرح از صبح شنبه آغاز خواهد شد، به ایسنا گفت: بر این اساس ضلع شرقی محدوده زوج و فرد بزرگراه امام علی (ع)، ضلع جنوبی بزرگراه بعثت، ضلع غربی بزرگراه نواب و چمران و ضلع شمالی آن بزرگراه رسالت خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هماهنگی‌های لازم در این خصوص انجام شده است، تاکید کرد: ماموران پلیس راهور تهران بزرگ از روز شنبه در محدوده تازه مستقر می‌شوند و به شهرداری تهران نیز اعلام شده است تا ضمن جابجایی تابلوهای مربوطه نسبت به انتقال دوربین‌ها به مرز تازه اقدام کند.

به گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ از روز شنبه ورود خودروها از بزرگراه امام علی (ع) به سمت غرب مشمول محدودیت زوج و فرد شده و طول بزرگراه امام علی (ع) و معابر شرقی آن از این محدوده خارج شده است که بدن ترتیب مشکلات مردم این مناطق برای تردد به حداقل ممکن خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: ساعت اجرای طرح زوج و فرد در تهران همانند قبل از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۹ خواهد بود.


باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *