غلامرضا محمدی: داوران به راحتی حق فرنگی‌کاران را پایمال کردند

۲۹فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: داوران در رقابت‌های قهرمانی آسیا به راحتی حق فرنگی‌کاران ایران را پایمال کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامرضا محمدی در گفت‌وگو با فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: در روز اول حق باباجان‌زاده مقابل کشتی‌گیر تاجیکستانی به صورت واضحی ضایع شد و این مسئله را در مبارزه فینال زیدوند نیز شاهد بودیم. قوانین سختگیرانه فیلا در مورد اجرای فن دست داوران را برای هرگونه قضاوت باز گذاشته است و متاسفانه رقابت‌های کشتی فرنگی به راحتی حق کشتی‌گیران ضایع شد.

دارنده دو مدال نقره جهان تصریح کرد: متاسفانه در روز دوم در حالی که سه نماینده ایران شایسته حضور در دیدار فینال بودند، در دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی طالب نعمت‌پور و داود گیل‌نیرنگ داوران به راحتی حق فرنگی کاران را ضایع کردند.

دارنده دو مدال برنز جهان تاکید کرد: گیل‌نیرنگ به راحتی سه بار حریف خود را ضربه فنی کرد، اما داوران در نهایت حریف را پیروز کردند. متاسفانه شاهد هستیم که در این مسابقات فاجعه‌ای در حال رخ دادن است و ما تنها می‌توانیم به حال فرنگی‌کاران خود گریه کنیم. ضمن این‌که در کشتی نعمت‌پور با حریف خود نیز در حالی که پوئن و اخطار در تابلو ثبت شده بود، به راحتی آن را پاک کردند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم کسی در این مسائل به داد ما برسد. به نظر باید به مجامع بالای بین‌المللی نسبت به نوع قضاوت‌های صورت گرفته اعتراض شدیدی کنیم.

محمدی در پایان گفت: روح ورزش پاک در این رقابت‌ها پایمال شد و متاسفانه در این شرایط فریاد و اعتراض‌های ما هم به جایی نمی‌رسد و کیم، رئیس کره‌ای شورای کشتی آسیا در کنار بعضی اعضای هیات رئیسه فیلا از جمله فوکودا و الشهرانی هر کاری را که دوست دارند، انجام می‌دهند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ