فاز نخست مترو پرند، ۱۴۰۲ به بهره برداری می‌رسد

استاندار تهران در نشست شورای اداری شهرستان رباط‌کریم گفت: فاز نخست متروی پرند با پیشرفت مطلوب و تامین اعتبارات در اوایل سال ۱۴۰۲ به بهره برداری خواهد رسید.

فاز نخست مترو پرند، ۱۴۰۲ به بهره برداری می‌رسد

به گزارش ممتاز نیوز، علیرضا فخاری در نشست شورای اداری شهرستان رباط‌کریم افزود:شهرستان رباط کریم قطب صنعتی در استان تهران است و ظرفیت‌های جدید رباط‌کریم در حوزه‌های گردشگری و کشاورزی باید توسعه و مورد توجه مسئولین قرار بگیرد.

روز گذشته، حجت الاسلام رئیسی از طرح های عمرانی شهرستان رباط کریم بازدید کرد .

این مقام مسئول در ادامه بیان داشت: نرخ سواد در رباط‌کریم ۹۸ درصد است و جایگاه بسیار خوبی برای فعالیت‌های فرهنگی و اسلامی دارد و باید مساجد و اماکن فرهنگی این شهرستان ارتقاء یابد.

استاندار تهران تصریح کرد: رشد جمعیتی رباط‌کریم و پرند عقب‌ماندگی مملوسی را در حوزه های تامین آب ، بهداشت و درمان و حمل و نقل نشان می‌دهد که نیازمند توجه خاص در این حوزه‌ها هستیم.

فخاری خاطر نشان کرد:شهر جدید پرند با رشد جمعیتی بالا به رباط‌کریم الحاق شده است که برای توسعه سیاسی و اداری پرند باید بصورت ویژه بررسی و نتیجه گیری شود.

استاندار تهران در پایان تاکید کرد: استفاده بهینه از پساب تصفیه‌خانه‌ها، توسعه زیرساخت‌ها و سرانه‌های شهرستان رباط‌کریم باید در دستورکار قرار بگیرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *