فتح الله زاده خبر سرمربیگری قلعه نویی را رد کرد

به گزارش خبرنگار ایرنا، ‘علی فتح الله زاده’ دوشنبه شب پس از پایان جلسه هیات رییسه باشگاه استقلال تهران در وزارت ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران اعلام کرد: در تمام دنیا، سرمربی یک باشگاه را مدیرعامل انتخاب می کند.

وی با رد خبر وزارت ورزش و جوانان در خصوص سرمربیگری ‘امیر قلعه نویی’ گفت: این خبر گمانه زنی است چرا که اکثر اعضای هیات مدیره تمایل دارند، امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال باشد.

فتح الله زاده خطاب به رسانه ها گفت: باید دو روز دیگر صبر کنید تا تکلیف مدیرعامل باشگاه استقلال مشخص شود و پس از آن مطلع شوید که سرمربی تیم استقلال چه فردی است.

وی در ادامه افزود: روز یکشنبه ‘پرویز مظلومی’ و امروز ‘امیر قلعه نویی’ برنامه های خود را به هیات مدیره باشگاه استقلال ارایه کردند.

فتح الله زاده با تایید اینکه گزینه اصلی هدایت تیم فوتبال استقلال امیر قلعه نویی است، اظهار داشت: اما از آنجا که هنوز موضوع مدیرعاملی باشگاه استقلال شفاف نشده است و هر روز عده ای می گویند فرد دیگری است و یک روز بنده می شوم، باید صبر کنیم نخست تکلیف مدیرعاملی باشگاه استقلال مشخص شود.

وی افزود: بحث امروز این بود که اول مدیرعامل باشگاه استقلال مشخص شود سپس در خصوص سرمربی تصمیم گیری کنیم.

فتح الله زاده تصریح کرد: هنوز هیچ چیز تمام نشده است، امیر قلعه نویی قرار است تا دو روز دیگر برنامه های خود را بدهد و وزیر ورزش و جوانان نیز در این دو روز تکلیف مدیرعامل باشگاه استقلال را مشخص کند.

وی در خصوص وضعیت روانی حاکم بر جلسه نیز گفت: جلسه دوستانه ای بود چرا که ما چند ماه است داریم با همدیگر کار می کنیم.

فتح الله زاده افزود: با وجود هواداران پر شمار استقلال اگر مجبور باشم سخت ترین شرایط را تحمل کنم در این تیم خواهم ماند اما همه چیز منوط به تصمیم وزیر ورزش و جوانان است.

وی در ادامه در خصوص ارتباط خود با ‘احمد رسولی نژاد’ رییس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران و معاون حقوقی وزارت ورزش و جوانان گفت: تا هفته گذشته ارتباط خوبی با هم داشتیم اما اطلاعاتی که در طول یک هفته گذشته به دستم رسید نظرم را به حدی عوض کرد که حاضر نبودم در این نشست شرکت کنم.

وی افزود: پس از تماس رسولی نژاد و درخواست او مبنی بر حضور حتمی در جلسه تصمیم گرفتم به این نشست بیایم.

مدیرعامل فعلی باشگاه استقلال تهران در ادامه گفت: این حق را برای امیر قلعه نویی قائل هستم که بخواهد با مدیرعامل دلخواه خود کار کند.

وی گفت: اما هنوز زود است که در خصوص استقلال تصمیم گیری کنیم و به نظر من باید تا روز شنبه هفته آینده صبر کنیم.

فتح الله زاده در خصوص نتایج سفر خود به ترکیه به همراه وزیر ورزش و جوانان نیز گفت: از وزیر ورزش و جوانان خواستم عملکردم در استقلال را به دقت بررسی کند و اگر به این نتیجه رسید که موفق بوده ام، بگذارد کار خود را ادامه دهم.

وی افزود: مدیرعاملی باشگاه استقلال تهران از پست وزارت در ایران بالاتر است بنابراین معتقدم وزیر ورزش و جوانان باید با تامل بیشتری در خصوص من تصمیم گیری کند.

فتح الله زاده تصریح کرد: در هر حال اگر وزیر ورزش و جوانان نخواهد که در این پست فعالیت کنم، حق طبیعی است و من به آن عمل خواهم کرد.

وی در ادامه در خصوص شانس خود برای مدیرعاملی باشگاه استقلال نیز گفت: اگر یکی دیگر از اعضای هیات رییسه استقلال موافق حضور من در این باشگاه به عنوان مدیرعامل باشد، ۳۰ درصد شانس دارم تا فصل آینده نیز مدیرعامل باشگاه باشم.

وی افزود: به شخصه معتقدم مدیرعامل نباید در کار سرمربی تیم دخالت کند.

فتح الله زاده افزود: وزیر ورزش و جوانان قول هیچ پست و سمتی را به من نداده است و اگر بگوید در پست دیگری کار کن، اطاعت می کنم و اگر بگوید برو، می روم.

وی در واکنش به پرسش ایرنا در این باره که پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان رسما اعلام کرده ‘امیر قلعه نویی’ هدایت آبی پوشان پایتخت را برعهده گرفته است، گفت: او به عنوان یک گزینه جدی مطرح است و اکثریت اعضای هیات مدیره خواهان حضور او هستند اما تکلیف سرمربی استقلال را مدیرعامل باشگاه مشخص می کند.

ورزشی. ** ۱۳۴۶ ** ۱۵۸۹

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۱۵۷۲۷۹


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ