فردا، امتحانات کدام دانشگاه‌های تهران برگزار می‌شود؟

علی رغم اعلام لغو امتحانات دانشگاه‌های استان تهران، برخی دانشگاه‌ها از برگزاری امتحانات خبردادند.

فردا، امتحانات کدام دانشگاه‌های تهران برگزار می‌شود؟

به گزارش ممتاز نیوز، ملکی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران، در خصوص وضعیت امتحانات پایان ترم دانشگاه‌های استان تهران اظهار داشت: با توجه به آلودگی هوا تمام امتحانات دانشگاه‌های استان تهران برای فردا دوشنبه ۱۳ تیرماه لغو شده است.  اخذ این تصمیم به دلیل آلودگی هوا بوده است.

امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد استان تهران فردا برگزار خواهد شد

دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد با توجه به اعلام استانداری تهران درخصوص تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و ادارات استان تهران به دلیل آلودگی هوا به اطلاع می رساند که سازمان مرکزی و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به استثنای شهرهای فیروزکوه و دماوند فردا (دوشنبه ۱۳ تیرماه) به دلیل آلودگی هوا تعطیل هستند.

لازم به ذکر است امتحانات دانشجویان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران بنا بر برنامه قبلی دایر است؛ بنابراین عوامل برگزارکننده امتحانات در این واحدها حضور داشته باشند.

امتحانات دانشگاه صنعتی شریف فردا  برگزار خواهند شد

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد: پیرو اعلام تعطیلی ادارات و مراکز آموزشی استان تهران و با توجه به اختلالاتی که تعویق امتحانات در برنامه‌ریزی دانشجویان و استادان ایجاد خواهد کرد، به اطلاع می‌رساند تمامی امتحانات پایانی فردا دوشنبه ۱۳ تیرماه طبق برنامه‌ زمان‌بندی قبلی به صورت حضوری برگزار خواهند شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ