فردا وضعیت مالکیت داماش مشخص می‌شود

۲۴م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

قربانعلی الماسخاله در مورد مشکلات مالی و مالکیتی باشگاه داماش گیلان گفت: امیر عابدینی شخصی به نام قویدل را برای در اختیار گرفتن مالکیت باشگاه معرفی کرد. این شخص هم چک‌هایی برای خرید امتیاز باشگاه داماش به قوه قضائیه داد. ۲۰ درصد هم به بازیکنان پرداخت کرد اما اکنون شرایط مالی باشگاه نامساعد است.

به گزارش فارس،وی ادامه داد: برای سفر تیم بزرگسال داماش به دورود برای مسابقه با گهر قرار است ما به آنها پول بدهیم و تیم امید هم به دلیل مشکلات مالی راهی شیراز نشد و ما دیر متوجه شدیم وگرنه به این تیم هم کمک می‌کردیم. البته وضعیت هیئت فوتبال گیلان آنقدر خوب نیست که بتوانیم مدام به باشگاه‌ها کمک کنیم ولی فعلا که هیئت فوتبال نقش مامان داماش را بازی می‌کند. در این شرایط اقتصادی ما خود هیئت فوتبال را بچرخانیم شاهکار کرده‌ایم.

الماسخاله با اشاره به حضور شخصی بومی در استان گیلان برای قبول مالکیت باشگاه داماش، عنوان کرد: از قویدل خواسته‌ایم که فردا به رشت بیاید تا در مورد وضعیت این باشگاه تصمیم گیری کند. او یا پول می‌دهد و شرایط باشگاه سامان پیدا می‌کند یا کنار می‌رود. زیرا اکنون فردی در استان حضور دارد که تمایل دارد به تیم داماش کمک کند و حتی حاضر است چک‌های برگشتی قویدل از قوه قضائیه را بگیرد و با پرداخت پولش مالکیت باشگاه را در اختیار بگیرد. فردا همه چیز در مورد داماش گیلان مشخص می‌شود.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ