فرصتی مجدد برای ثبت‌نام در آزمون دستیاری پزشکی

۱۶م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

110-13.jpg

امکان ثبت‌نام در چهلمین آزمون دستیاری تخصصی پزشکی برای داوطلبانی که تاکنون نتوانسته‌اند اقدام کنند از یکم تا سوم بهمن ماه فراهم شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، جبراییل نسل سراجی با اعلام این خبر گفت: متقاضیان شرکت در چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیار پزشکی تخصصی که در مهلت‌ مقرر موفق نشده اند ثبت نام کنند می توانند از یکم تا سوم بهمن ماه در این آزمون ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: این گروه از متقاضیان با مراجعه به پایگاه اینترنتی اینترنتی www.sanjeshp.ir و رعایت مندرجات راهنمای ثبت‌نام در آزمون دوره مربوطه می توانند نسبت به انجام مراحل ثبت نام و ارسال مدارک اینترنتی اقدام کنند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: داوطلبان توجه کنند این گروه از اشخاص مجاز به انجام ویرایش فرم ثبت نام نیستند بنابراین باید دقت لازم در زمینه تکمیل فرم ثبت‌نام را به عمل آورند.

نسل سراجی با اشاره به ثبت‌نام ۱۴ هزار داوطلب در آزمون دستیاری پزشکی تا پایان مهلت مقرر، تصریح کرد: ثبت نام از داوطلبان آزمون دستیاری (آزمون ورود پزشکان عمومی به دوره‌های پزشکی تخصصی) از ۱۱ آذر آغاز شده و تا ۶ دی ادامه داشت.

وی با بیان اینکه چهلمین دوره آزمون دستیاری، پنجم اردیبهشت سال ۹۲ در سراسر کشور برگزار می‌شود گفت: آزمون دستیاری تخصصی پزشکی در ۲۷ رشته مختلف برگزار می‌شود و طی آن حدود ۲۲۰۰ نفر از پزشکان عمومی قبول شده و وارد دوره‌های تخصصی پزشکی بالینی می شوند.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ