فرمانده مرزبانی کشور: گمرکات و پایانه های کشور در کمترین زمان ممکن به دستگاه های ایکس ری تجهیز شوند

فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به کشف کالای قاچاق توسط مرزبانان در چهار ماه نخست سال و به ارزش ۴ هزار میلیارد تومان، خواستار تجهیز گمرکات و پایانه های کشور در کمترین زمان ممکن به دستگاه های ایکس ری شد.

فرمانده مرزبانی کشور: گمرکات و پایانه های کشور در کمترین زمان ممکن به دستگاه های ایکس ری تجهیز شوند

به گزارش ممتاز نیوز، سردار احمدعلی گودرزی امروز پنجشنبه ۲۷ مردادماه در جریان بازدید از مرز زمینی آستارا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حدود ۵۰ درصد از مرزهای جمهوری اسلامی ایران به صورت الکترونیکی هوشمندسازی شده اند.

وی با بیان اینکه نیروهای مرزبانی کشور در دفاع از تمامیت ارضی میهن از توان و ظرفیت عملیاتی بسیار بالایی برخوردار هستند افزود: وجود زیرساخت های مناسب در برجک ها و پاسگاه های مرزی  بسیار مهم بوده و در همین راستا رایزنی های مورد نیاز با وزارت کشور و دستگاه های متولی انجام شده است.

گودرزی خاطر نشان کرد: به زودی اعتبارات لازم به این حوزه اختصاص داده خواهد شد. فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به آمادگی های لازم در مرز زمینی آستارا برای استقبال از زائران خارجی اربعین گفت: تمامی زیرساخت ها توسط پایانه مرزی و گمرک در این شهرستان مرزنشین کشور و استان گیلان فراهم شده است.

گودرزی با اشاره به میزان کشفیات در حوزه قاچاق کالا اظهار کرد: مرزبانان جمهوری اسلامی ایران از ابتدای سال جاری تا اول مرداد ماه کالای قاچاق به ارزش ۴ هزار میلیارد تومان کشف کرده اند.

وی ادامه داد: مرزبانان کشورمان ۴ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر را در سه روز گذشته در مرزهای کشور کشف کرده اند. گودرزی با تاکید بر اینکه مرزهای ایران مرزهای صلح و دوستی است افزود: عشق به وطن راز موفقیت مرزبانان در دفاع از مرزهای ملی کشور است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ