فرمانده کل ارتش: ارتش آماده تر از هر زمان دیگر گوش به فرمان فرماندهی معظم کل قوا است

فرمانده کل ارتش در مراسم بازدید حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای از دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در بهترین شرایط و آماده تر از هر زمان دیگر گوش به فرمان فرماندهی معظم کل قوا )مدظله العالی) است تا در هر جایی که اراده فرمایند وارد عمل شود.

فرمانده کل ارتش: ارتش آماده تر از هر زمان دیگر گوش به فرمان فرماندهی معظم کل قوا است

به گزارش ممتاز نیوز، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش امروز و  در مراسم بازدید رئیس قوه قضائیه از دافوس ارتش با تبریک دهه ولایت و امامت و اعیاد سعید قربان و غدیر و عرض خیرمقدم به حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای گفت: بر خود لازم می‌دانم از حرکت‌های جدید قوه قضائیه در دوره اخیر با مدیریت جنابعالی که باعث افزایش امیدواری مردم عزیز کشورمان شده است ابراز تشکر و قدردانی کنم.

سرلشکر موسوی افزود: همچنین خداوند بزرگ را شاکر و سپاسگزاریم که به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی و رهبری امامین انقلاب، امروز ارتشی متدین، کارآمد، پادر رکاب و انقلابی داریم که مورد علاقه قلبی مردم، مسئولین و در راس همه، مقام معظم رهبری است.

وی تصریح کرد: اینکه فرماندهی معظم کل قوا می فرمایند: «ارتش نمایشگاهی از ارزش‌های اسلامی است که می توان آن را سر دست گرفت و به همه نشان داد» حاصل تقدیم خون شهدا، ایثار جانبازان و فداکاری ده‌ها هزار ارتشی و خانواده های صبور و فهیم آنها است.

سرلشکر موسوی ادامه داد: بحمد الله امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با استقرار زمینی در مرزهای غرب، شمال شرق و بخشی از شمال غرب کشور حراست شبانه روزی از آسمان ایران سربلند اسلامی با نیروی پدافند و نیروی هوایی و پشتیبانی هوایی از همه ماموریت های مورد نیاز کشور و حضور مقتدرانه در آبهای آزاد و حراست از منافع ملی با اسکورت کشتی های تجاری و نفتکش، ماموریت خود را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد.

وی تصریح کرد: امروز ارتش در بهترین شرایط و آماده تر از هر زمان دیگر گوش به فرمان فرماندهی معظم کل قوا است تا در هر جایی که اراده فرمایند وارد عمل شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ