فرهاد مجیدی با استقلال یک و نیم ساله بست

۲۸م آذر ،

فرهاد مجیدی قرارداد خود را به مدت یک سال و نیم با استقلال به ثبت رساند. – پس از جلسه یکساعت و نیم فرهاد مجیدی و فتح اله زاده فرهاد مجیدی قرارداد خود را به مدت یک سال و نیم با استقلال به ثبت رساند.

فرهاد مجیدی با حضور در دفتر فتح‌الله‌زاده برای بازی در استقلال به توافق رسید.

به گزارش ممتازنیوز  به نقل از ایسنا، فرهاد مجیدی دوشنبه شب با حضور در دفتر فتح‌الله‌زاده جلسه‌ای را با مدیرعامل باشگاه استقلال برگزار کرد و پس از این جلسه قرار شد مجیدی در ادامه این فصل و همچنین فصل تازه آبی‌پوشان را همراهی کند.

این جلسه از ساعت ۲۳:۱۰ شب قبل آغاز و ساعت ۰۰:۱۵ دقیقه به پایان رسید تا بازیکن محبوب استقلالی ها دوباره پیراهن آبی را بر تن کند. توافق مجیدی با استقلال یک و نیم ساله است.

مجیدی پس از دیدار با فتح الله ازده در جمع خبرنگاران گفت: بعد از جلسه ای که با آقای قلعه نویی و سپس فتح الله زاده داشتم به توافق رسیدم که قراردادی یک سال و نیمه با استقلال امضا کنم و امیدوارم بتوانم در بازگشت برای استقلال مثمرثمر باشم.

وی در پاسخ به این پرسش که برخی هواداران حجازی از شما انتقاد کرده اند که چرا به استقلال برگشتید و می خواهید با امیر قلعه نویی کار کنید گفت: حجازی اسطوره من تنها نیست بلکه کل علاقمندان به فوتبال ایران او را دوست دارند و اسطوره همه است. الان برای من پیراهن استقلال مهم است و امیدوارم بتوانم به این تیم کمک کنم.

وی با بیان اینکه کاپیتانی استقلال برایش مهم است گفت: کاپیتانی استقلال افتخار بزرگی است و نمی خواهم بگویم برایم مهم نیست اما بیشتر از همه خود استقلال برایم مهم است و فرقی نمی کند چه کسی کاپیتان باشدو من زمانی کاپیتانی استقلال را به شریف زاده دادم که وی جوانترین بازیکن استقلال بود.

فرهاد مجیدی در پایان کفت: هدف من این است که با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنم. ضمن اینکه تمام تلاشم این است که بتوانم هر زمان که لازم باشد در کلاس های مربیگری شرکت کنم.

طبقه بندی: ورزش   |   تعداد بازدید: ۱۰۳ نفر   |   تاریخ انتشار یافتن: سه شنبه ۲۸ آذر

آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , استقلال, بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال, فرهاد مجیدی


باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.