فروش بلیت کنسرت آوای مهربانی آغاز شد

۲۶خردادماه،

فروش بلیت کنسرت گروه آوای مهربانی به سرپرستی و خوانندگی سهیلاپورگرامی و دولتمند خلف(خواننده تاجیک) از امروز آغاز شد.

سهیلاپورگرامی، خواننده و سرپرست گروه موسیقی آوای مهربانی با اعلام این خبر گفت: این کنسرت به منظور پیوند فرهنگی بین دو کشور ایران و تاجیکستان برگزار می گردد.

وی افزود: فروش بلیت این کنسرت دو روزه از امروز آغاز شده و علاقمندان برای خرید بلیت می توانند به گیشه تالار وحدت (۶۶۷۵۷۵۰۵) و دفتر آوای مهربانی(۸۸۳۰۳۶۰۰) مراجعه کنند.

این خواننده با اشاره به اینکه این کنسرت در چهار بخش تهیه شده، اظهار داشت: در بخش اول به رسم میهمان نوازی آقای دولتمند به صحنه می رود و قطعاتی چون بوی جوی مولیان، آشنایی، خنده آسمان نگر را اجرا می کند. همچنین در ادامه گروه موسیقی آوای مهربانی به صحنه می آید و قطعات ای عاشقان، طالب دیدار و … را اجرا می کند.

سرپرست گروه موسیقی آوای مهربانی دربارهٔ دوبخش دیگر گفت: در بخش سوم گروه آوای مهربانی چند قطعه محلی آذری، لری، خراسانی و کردی را اجرا می کند.

سهیلا پورگرامی دربارهٔ بخش پایانی این کنسرت گفت: اجرای قطعات ای قوم به حج رفته، دریا دریا (شعر لایق شیرعلی)، وطنم و ای سرزمین من نیز در بخش پایانی گنجانده شده است که با همراهی آقای دولتمند و گروه آوای مهربانی اجرا می گردد.

دولتمند خلف ۱و ۲ تیرماه ماه سال جاری به همراه گروه موسیقی آوای مهربانی به سرپرستی سهیلا پورگرامی در تالار وحدت به صحنه می رود.

انتهای پیام / ۴۲


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *