فروش فوق‌العاده سایپا از پنج‌شنبه آغاز می‌شود

فروش فوق العاده سایپا شامل کوییک، کوییک R، تیبا ۲، سایپا ۱۵۱ و کوییک پلاس از روز پنج شنبه ۹ دی ۱۴۰۰ به مدت دو روز آغاز می‌شود.

فروش فوق‌العاده سایپا از پنج‌شنبه آغاز می‌شود

به گزارش ممتاز نیوز، گروه خودرو سازی سایپا اعلام کرد که در ادامه برنامه عرضه مستمر خودرو در روز‌های سه شنبه تا پایان سال، به منظور پاسخگوئی به نیاز مصرف کنندگان واقعی شرایط فروش فوق العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا ویژه دی ماه را نیز اعلام کرد.

متقاضیان از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ (به مدت ۲ روز) به صورت شبانه روزی می‌توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/ پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

در این طرح خودرو‌های کوییک با گیربکس معمولی، کوییک R، تیبا ۲، سایپا( ۱۵۱ SE ) و کوییک پلاس اتومات ارائه می‌شود. مدت تحویل این طرح سایپا حداکثر ۹۰ روز ذکر شده است.

انتهای پیام/

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. زاهد محمودی:

    واقعا این کار از دم قسط بدون پیش پرداخت خیلی از خانواده های که آرزوی داشتن ماشین داشتن به آرزوی خود برسند و افرادی مثل من که بد میارن دوباره با این حرکت شما جون دوباره میگیرن

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.