فروش فیلم غیراخلاقی توسط زوج ورشکسته

۲۶خردادماه،

رییس پلیس فتای غرب استان تهران از دستگیری یک زوج جوان که با راه‌اندازی یک سایت اینترنتی، فیلم‌های غیراخلاقی می‌فروختند، خبر داد.

به گزارش مردم سالاری، سرهنگ تراب نوراللهی دربارهٔ دستگیری یک زوج که در اینترنت فیلم‌های غیراخلاقی می‌فروختند، گفت: چند روز پیش ماموران فتای غرب استان تهران هنگام رصد در فضای مجازی متوجه یک سایت اینترنتی شدند که در زمینه فروش انواع فیلم‌های غیراخلاقی فعالیت می‌کرد. وی با بیان اینکه با آغاز تحقیقات، ماموران، فروشنده فیلم‌های غیراخلاقی را شناسایی و دستگیر کردند، گفت: با انتقال متهم به پلیس فتا، وی در تحقیقات اولیه مدعی شد از مشخصات و کارت بانکیش که مدتی پیش گم شده سوء استفاده کرده‌اند، اما در ادامه تحقیقات اعتراف کرد با همدستی همسرش، سایت فروش اینترنتی فیلم‌های غیراخلاقی را راه‌اندازی کرده است.

نوراللهی با بیان اینکه متهم در ارتباط با انگیزه‌اش از این کار گفت که چندی پیش ورشکسته شده و مبلغ کلانی بدهکار شدم و به پیشنهاد همسرم تصمیم گرفتیم یک سایت فروش فیلم راه‌اندازی کنیم گفت: به این ترتیب که همسرم با دانلود فیلم‌های غیراخلاقی و تبدیل آن به سی‌دی، آنها را در اختیارم قرار می‌داد و من هم پس از دریافت اینترنتی پول آنها، سی‌دی‌ها را از طریق پیک‌موتوری به خانه‌هایشان می‌فرستادم.

رییس پلیس فتای غرب استان تهران گفت: در پی اعتراف مرد متهم، همسرش نیز دستگیر شد و به همدستی با شوهرش در راه‌اندازی سایت فروش فیلم‌های غیراخلاقی اعتراف کرد.


باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *