فروش ۵ میلیون گلکسی نوت ۲ ظرف دو ماه

۰۷م آذر ،

سامسونگ به طور رسمی اعلام کرد که فروش پرچم‌دار دنیای فبلت‌ها، گلکسی نوت ۲ در ۲ ماه از مرز ۵ میلیون عبور کرده که یک رکورد تازه است و تنها ظرف ۲۴ روز اخیر، از ۳ به ۵ میلیون افزایش یافته.

نارنجی:  سامسونگ به طور رسمی اعلام کرد که فروش پرچم‌دار دنیای فبلت‌ها، گلکسی نوت ۲ در ۲ ماه از مرز ۵ میلیون عبور کرده که یک رکورد تازه است و تنها ظرف ۲۴ روز اخیر، از ۳ به ۵ میلیون افزایش یافته.

کمپانی کره‌ای معمولاً، آمار فروش محصولاتش را بر مبنای تعداد دستگاه تحویل شده به خرده فروشی ها اعلام می‌کند.

انتظار می‌رود که فروش کلی این محصول به مرز ۲۰ میلیون برسد که ۲ برابر گلکسی نوت (اول) است؛ نسل قبلی ظرف ۹ ماه آمار فروش ۱۰ میلیون را رقم زده بود.

با وجود اینکه سرعت فروش نوت ۲ به اندازه گلکسی اس ۳ که ظرف ۵ ماه ۳۰ میلیون فروش کرده نیست، ولی محبوبیت آن بین مصرف کنندگان نوید این را می‌دهد که در بازار مصرف حضور طولانی مدتی داشته باشد.

گلکسی نوت ۲ تازه دومین نسل از این محصول است ولی باید گفت که موفقیت چشمگیری به دست آورده و افق تازه ای را در عرصه محصولات موبایل گشوده.

بخش بزرگی از فروش آن نیز مدیون بازارهای آسیایی -با تمرکز بر کره و ژاپن- است زیرا به نظر می‌رسد کاربران شرقی نسبت به غربی ها ارتباط بهتری با خانواده فبلت ها برقرار کرده‌اند.


مجله اینترنتی برترین ها سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *