فرکی : خوب است استقلال انتحاری بازی کند/بازی رفت هم با دفاع و پنالتی اهدایی داور ما را بردند

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – خبرلایو نوشت:

حسین فرکی چند روز قبل از بازی فینال گونه خود با خبرنگار خبرلایو در اهواز به گفت و گو پرداخت و دربارهٔ برد برابر بنیادکار و بازی مقابل استقلال سخن گفت.

فرکی در ابتدا دربارهٔ بازی قبلشان با بنیاد کار گفت : بازی سختی بود ، بچه ها زحمت کشیدند تا بتوانند مردم را خوشحال کنند.این سه امتیاز نیاز تیم ما بود که توانستیم به دست بیاوریم وخیال خودمان را تا حد زیادی راحت کردیم و امیدوارم همین روند را در بازی بعد هم داشته باشیم.

سرمربی فولاد خوزستان دربارهٔ بازی مقابل استقلال در ورزشگاه غدیر اهواز گفت : در هربازی برای همان بازی فکر می کنیم ، خوشبختانه بازی با تراکتور را توانستیم ببرم و در یک شرایط خوب به مصاف استقلال می رویم و امیدوارم به نفع ما تمام شود و حق مردم خوزستان ایت که جام را در اهواز بالا ببریم و خوشحالی ما دوچندان شود.

وی دربارهٔ محرومین و مصدومین تیمش گفت : متاسفانه  آرش افشین ، عبدالله کرمی و سعیدسالارزاده را به همراه نداریم.

وی در واکنش به حرف امیرقلعه نوعی که:  “مقابل فولاد انتحاری بازی می کنیم “گفت : ما خوشحال میشویم که استقلال انتحاری بازی کند ولی متاسفانه این اتفاق در بازی پارسال ما در اهواز اتفاق نیفتاد و آن ها دفاعی بازی کردند و با پنالتی که داور به اشتباه به آنها داد پیروز شدند.انشالله که با انتحاری بازی کردن استقلال به هدفمان برسیم.

۴۱۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *