فریبا:‌ استراماچونی به حرف‌های خود پشت کرد/ در این کش و قوس هواداران سوختند!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید سرمربی آبی‌پوشان پایتخت بعد از اینکه پول خود را از باشگاه دریافت کرد، به همه حرف‌های خود پشت کرد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، پس از کش و قوس‌های فراوانی که میان آندره‌آ استراماچونی و باشگاه استقلال رخ داد، در نهایت باشگاه ایرانی با انتشار بیانیه‌ای رسما اعلام کرد که همکاری مربی ایتالیایی با این باشگاه به پایان رسیده است.

بهتاش فریبا، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به پایان همکاری آندره‌آ استراماچونی با باشگاه استقلال گفت:‌ واقعا از اتفاقی که افتاده بسیار ناراحت هستیم. مدیران باشگاه اگر سر وقت پول استراماچونی را می‌دادند، چنین اتفاقاتی نمی‌افتاد. در حال حاضر هم دست ما به جایی بند نیست و باید دید در ادامه چه اتفاقی خواهد افتاد و قرار است چه کسی هدایت استقلال را بپذیرد.

او ادامه داد: هر کسی که قرار باشد بعد از استراماچونی هدایت استقلال را قبول کند کار سختی خواهد داشت. استقلال بعد از مدت‌ها داشت نمایش خوبی ارائه می‌داد و توانسته بود نتایج خوبی بگیرد اما اینجا تنها هواداران بودند که با این اتفاق زیر سوال رفتند. باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی برای استقلال خواهد افتاد.

فریبا در ادامه افزود:‌ استراماچونی در چند وقت اخیر و کش و قوس‌هایی که میان خودش و باشگاه رخ داد، توانست پولش را بگیرد و در نهایت به تمام حرف‌هایی که زده بود، از جمله قولی که به آن کودک نابینای استقلالی داده بود،‌ پشت کرد و در آخر هواداران هستند که اینجا سوختند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره جانشین استراماچونی تاکید کرد: من آرزو می‌کنم هر که به استقلال می‌آید، موفقیت آمیز عمل کند.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *