فعال شدن‌ستادهای‌کشوری دعوت‌ازجلیلی

۳۱فروردین۱۳،

یک فعال دانشجویی دهه‌ی هفتاد با رد شایعات و سخنان بی‌پایه مبنی بر عدم حضور دکتر جلیلی در انتخابات، گفت: برآورد ما این است که تلاش های صورت گرفته در دو-سه هفته اخیر، پاسخ منفی دکتر جلیلی را دربارهٔ حضور در انتخابات کمرنگ کرده و امیدها را برای ورود ایشان به انتخابات افزایش داده است.

 به گزارش به نقل از مهر، مجید عسگری دبیر مجمع مطالبه مردمی مشهد مقدس، فعال دانشجویی دهه‌ی هفتاد با رد شایعات و سخنان بی‌پایه مبنی بر عدم حضور دکتر جلیلی، گفت: برآورد ما این است که تلاش های صورت گرفته در دو-سه هفته اخیر، پاسخ منفی دکتر جلیلی را دربارهٔ حضور در انتخابات کمرنگ کرده و امیدها را برای ورود ایشان به انتخابات افزایش داده است.

 عسگری تأکید کرد: ستاد مردمی حیات طیبه (ستاد دعوت از دکتر سعید جلیلی) با همکاری مجموعه‌های مختلف مردمی، و نخبگانی از سراسر کشور شکل گرفته است و رایزنی با تشکل‌ها و مجموعه‌های انقلابی شهرهای مختلف برای سازماندهی و تجمیع ظرفیت‌ها در حال انجام است. ستاد کشوری در تهران و هم چنین بعضی ستادهای منطقه‌ای شکل گرفته است و در بعضی استان‌ها ستادها اعلام موجودیت کرده‌اند.

عضو ستاد انتخاباتی دکتر جلیلی در انتخابات مجلس هفتم در توضیح نام گذاری ستاد اشاره کرد: حیات طیبه شعار دکتر جلیلی در انتخابات مجلس هفتم در شرایطی بود که دعواهای سیاسی حاد در کشور، آدرس‌های غلط و رو به قبل را مطرح می‌کرد. انتخاب این عنوان، برای ستاد مردمی دعوت از دکتر جلیلی برای نشان دادن رویکرد ایجابی و رو به فردایی است که نه تنها در مقابل ارتجاع خواهد ایستاد، که با غلبه بر چالش‌ها، جهش به سمت جامعه نمونه اسلامی را فراهم می‌آورد. حیات طیّبه، ثمره تحقق عدالت و پیشرفت است.

این فعال دانشجویی دهه‌ی هفتاد با رد شایعات و سخنان بی‌پایه مبنی بر عدم حضور دکتر جلیلی، گفت: برآورد ما این است که تلاش های صورت گرفته در دو-سه هفته اخیر، امیدها را برای ورود ایشان به انتخابات افزایش داده است.

وی با رد شبهه کمبود وقت برای مشخص شدن کاندیدای نهایی گفتمان انقلاب اسلامی در انتخابات گفت: در حالی که هیچ کدام از جریان های اصلاح طلب، کارگزاران، راست سنتی و دولت تاکنون حاضر به معرفی کاندیدای نهایی خود نشده اند، و حتی احتمال حضور چهره‌هایی که حتی نامشان تا کنون به عنوان کاندیدا مطرح نبوده وجود دارد، ایجاد فضای هیجانی و شتاب بی‌مورد برای مشخص شدن کاندیدای نهایی جبهه انقلاب اسلامی وجهی ندارد و با توجه به حضور هوشیارانه و فعالانه حامیان گفتمان انقلاب اسلامی در صحنه و طرح شاخصه های اصیل و معیارهای ارزشی، مشخص کردن کاندیدای نهایی یک ماه پیش از آغاز تبلیغات انتخاباتی ضرورتی ندارد.

عسگری گفت: ستادهای دعوت از دکتر جلیلی به تلاش خود برای به صحنه آوردن ایشان ادامه خواهد داد و معتقدند امکان برهم افزایی همه ظرفیت‌های فعالان حزب‌اللهی برای رای آوری کاندیدای اصلح در چند هفته آینده وجود خواهد داشت.
وی همچنین تاکید کرد: فعالیت ستادهای دعوت از دکتر جلیلی با احترام کامل به دیگر کاندیداهای گفتمان انقلاب اسلامی به فعالیت خود ادامه خواهد داد و مطمئناً هیچ حرکتی در تضعیف دیگر کاندیداهای گفتمانی از سوی این ستاد صورت نخواهد گرفت و در نهایت امیدواریم ظرفیت های مردمی انقلاب اسلامی بتوانند با همدلی و هم‌افزایی نتیجه انتخابات را به نفع آرمان‌های انقلاب اسلامی و آینده روشن اسلامی-ایرانی رقم بزنند.

این فعال فرهنگی با اشاره به تجمیع نخبگان و اساتید انقلاب افزود: تبلیغات انتخاباتی غیر از آن که باید تلاش برای رأی آوردن گزینه‌ی اصلح باشد، فرصت استثنایی برای ترویج گفتمان انقلاب اسلامی است. بنای ستاد کشوری نیز بر ترویج این گفتمان، و نمایش کارآمدی آن برای حل مسائل ایران امروز است.

مجید عسگری در پایان خاطر نشان کرد: پایگاه اینترنتی ستاد مردمی حیات طیبه برای دعوت از دکتر جلیلی به آدرس drjalily.com به انتشار یافتن خبرها این ستاد و فعالیت های صورت گرفته در شهرهای مختلف خواهد پرداخت و تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی در رابطه با فعالیت های این ستاد دعوت خواهد بود.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *